MKS SAPA Lubuszanin

25.08.2017

Przerwany sparing juniorów

Sparingowy mecz pomiędzy juniorami Lubuszanina Trzcianka a Klubem Piłkarskim Piła, który odbył się na bocznym boisku OSIR Trzcianka w II połowie został przerwany.Goście prowadzili w tym meczu 2:1, ale nie wynik był najważniejszy. Gracze jednej i drugiej drużyny nie potrafili zapanować nad emocjami, doszło do bijatyki i sędzia główny Władysław Nowak był zmuszony przerwać mecz.

bijatyka

Zbulwersowani takim obrotem sprawy byli po meczu trenerzy obydwu drużyn Radosław Bączyk i Tomasz Kowalski, którzy zapowiedzieli rozmowy wychowawcze. Miejmy nadzieję, że zawodnicy wyciągną z tej rozmowy odpowiednie wnioski.

trzcianka konta pila Trzcianka konta Piła

W kolejnym meczu sparingowym rozegranym w niedzielę 27 sierrpnia na boczym boisku OSIR Trzcianka podopieczi Radosława Bączyka pokonali drużynę Iskry Szydłowo pewnie 4:0. Na listę strzelców wpisało się trzech nowych zawodników Patryk Wiewórka 9' Szymon Turek 21' Mikołaj Nowakowski 34' i Mateusz Kosidło 26'. Już w niedzielę o godz 10:00 inauguracja rundy jesiennej sesonu 2017/2018 rywalem Kłos Budzyń. Jak podkreśla trener juniorów Lubuszanina TrzcIanka Radosław Bączyk w okresie przygotowawczym juniorzy zagrali 7 sparingów (4 wygrane z juniorami Iskrą Szydłowo 4:0, z juniorami Noteci Czarnków 3:1, z Kużnicą Czarnkowską 3:1, z seniorami Arto Trzcianka 2:1, 3 porazki z Pogonia Lobzenica 5 3, z KP Pila 2 1 i z Wenusem Jedrzejewo 2 1