Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik 1:2 (0:1)

Lubuszanin Trzcianka Kotwica Kórnik 1 2

Lubuszanin Trzcianka: Damian Zamiar - Mateusz Kaczor, Dawid Zieliński (55' Błażej Nowak), Daniel Ratajczak (46' Szymon Świderski), Krystian Feciuch, Adam Śniegowski, Paweł Iwanicki, Paweł Wicher (46' Kamil Pawlicki), Wiesław Natkaniec, Kacper Grygier, Michał Wawszczak

Kotwica Kórnik: Adam Biba - Adam Rogowski, Dawid Lisek, Dawid Kowalewski, Piotr Ciesielski, Błażej Wieśko (75' Dariusz Chandze), Aleksander Giczela (67' Michał Nowak), Patryk Bordych, Adam Lebiotkowski (86' Karol Skiba), Michał Stańczyk, Karol Siejak

Lubuszanin Kotwica 1 2

Od pierwszej minuty w zespole gości Adam Lebiotkowski wychowanek Lubuszanina, Gospodarze bez najlepszego strzelca Błażeja Nowaka (5 goli) na ławce rezerwowych. Pierwszy grożny strzał oddał Krystian Feciuch bramkarz gości Adam Biba na posterunku. W 13 minucie dośrodkowanie Wiesława Natkańca wprost na głowę Pawła Iwanickiego, który skierował futbolówkę nad bramką. Trzecia dogodna sytuacja po ładnej akcji Paweł Iwanicki - Michał Wawszczak - Paweł Wicher strzał tego ostatniego broni Adam Biba.Goście próbowali w 30 minucie strzał Patryka Bordycha kapitalnie obronił Damian Zamiar. Kolejna okazja w 37 minucie zakończyła się sukcesem. Dokładną zagranie z głębi pola przejął Michał Stańczyk i ładnym plasowanym strzałem przy słupku pokonał Damiana Zamiara. Do przerwy jednobramkowe prowadzenie gości.

Lubuszanin Kórnik 1 2

Po zmianie stron podwójna zmiana w Lubuszaninie opuścili boisko Paweł Wicher i Daniel Ratajczak weszli Kamil Pawlicki (były gracz Kotwicy) i Szymon Świderski. W 55 minucie kolejna zmiana za Dawida Zielińskiego Błażej Nowak. W 57 minucie stały fragment gry dośrodkowanie z rzutu wolnego Kacper Grygier zagrał wprost na głowę Adama Śniegowskiego który uderzył tuż obok bramki. Kolejne próby Lubuszanina Kacper Grygier, Michał Wawszczak, faulowany w polu karnym Błażej Nowak, ale sędzia meczu nie zareagował?!

W 77 minucie kontra gości strzał wprowadzonego po przerwie Michała Nowaka. Wiesław Natkaniec próbował zablokować strzał zawodnika gości ale piłka odbiła się od ręki i sędzia meczu Mikołaj Opic z Przyprostyni wskazał na jedenastkę. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego Adam Rogowski.

W 89 minucie po dośrodkowaniu Michała Wawszczaka gol dla Lubuszanina. Mateusz Kaczor główka w same okienko obrońcy Lubuszanina. Jeszcze w doliczonym czasie Michał Wawszczak z bliskiej odległości oddał strzał zagranie ręką zawodnika gości gwizdek sędziego milczy.

Szkoda straconych punktów. Nasza drużyna stworzyła sobie więcej sytuacji podbramkowych, ale zabrakło skuteczności. Teraz punktów trzeba szukać w derbowym meczu IV ligi z Iskrą Szydłowo. Mecz na boisku rywala 2 września początek godz. 15:00