MKS SAPA Lubuszanin

Komplet juniorów

Dwa mecze i dwie wygrane mają na koncie podopieczni Radosława Bączyka w pilskiej okręgowej klasie grupa 2. Po wygranej na inaugurację 6:1 z Kłosem Budzyń tym razem zwycięstwo na boisku Płomienia Połajewo 5:1.

Juniorzy Lubuszanina jesień 2017

Płomień Połajewo - Lubuszanin Trzcianka 1:5 (1:3)

Kolejne wysokie zwycięstwo juniorów tym razem w Połajewie. Na trudnym terenie zdecydowana wygrana, mecz pod pełną kontrolą. Bramki uzyskali w 4 minucie Szymon Turek, w 23 minucie Mikołaj Nowakowski. Gospodarze zdobyli gola w 24 minucie. Kolejne bramki dla Naszego zespołu autorstwa w 37 minucie Kacpra Winiarskiego, w 85 minucie Krystiana Siadaka  i w 90 minucie Wiktora Iwanickiego. Wynik mógł być identyczny jak tydzień temu ale Wiktor Iwanicki nie wykorzystał rzutu karnego

Skład Lubuszanina : Jankowski - Michałek, Sierżant, Krysztopowicz, Łuczak, Duda, Winiarski, Iwanicki, Wiewiórka, Turek, Nowakowski. Po przerwie Szybisty, Zwoliński, Siadak, Karlak, Miroszczenko, Kowalski

W trzeciej kolejce podopieczni Radosława Bączyka zagrają 17 września w Trzciance z Zamkiem Gołańcz. Początek niedzielnego meczu o godzinie 10:00.