MKS SAPA Lubuszanin

Juniorzy tym razem remisowo

Podziałem punktów zakończył się mecz juniorów Lubuszanina Trzcianka z Zamkiem Gołańcz 3:3. Spotkanie miało swoją dramaturgię goście dwukrotnie prowadzili ostatecznie podopieczni Radosława Bączyka wyrównali w końcowych fragmentach meczu.

Lubuszanin Trzcianka - Zamek Gołańcz 3:3 (2:2)

Lubuszanin Trzcianka Zamek Gołańcz 3 3

Skład Lubuszanina: Daniel Jankowski - Mateusz Michałek, Szymon Sierżant, Eryk Krysztopowicz, Mikołaj Łuczak, Mateusz Zwoliński, Kacper Winiarski, Wiktor Iwanicki, Patryk Wiewiórka, Szymon Turek, Mikołaj Nowakowski po przerwie Krystian Siadak, Kamil Karlak

Spotkanie lepiej otworzyli przyjezdni którzy już w 4 minucie objęli prowadzenie po trafieniu Patryka Poznańskiego. Odpowiedż gospodarzy po kolejnych pięciu minutach na listę strzelców wpisał się Mateusz Michałek. Podopieczni Radosława Bączyka posiadali inicjatywę, dominowali na boisku i w 29 minucie zdobyli gola autorstwa Szymona Turka. Gdy wydawało się, że Nasi zawodnicy utrzymają prowadzenie do przerwy niespodziewanie to goście doprowadzili do wyrównania. Strzał Włodzimierza Michalskiego z 20 metra zaskoczył wysuniętego z bramki Daniela Jankowskiego. W drugiej połowie spotkanie zdecydowanie pod dyktando juniorów Lubuszanina. Kilka dogodnych sytuacji bramkowych, ale zawodziła skuteczność. Goście z jedną sytuacją bramkową. Stały fragment gry w 76 minucie rzut wolny piłkę ustawił sobie Remigiusz Ptak uderzył mocno piłka przełamała ręce Daniela Jankowskiego i Zamek prowadził 3:2. Wynik meczu ustalił w 80 minucie wprowadzony po przerwie Kamil Karlak, który z bliskiej odległości pokonał Adama Siedleckiego.

Juniorzy Lubuszanina po 3 kolejkach mają na koncie 7 punktów i przewodzą w tabeli pilskiej klasy okręgowej grupa 2. Nasza drużyna kolejny mecz w 4 kolejce rozegra ponownie w Trzciance tym razem 24 września (niedziela) z Koroną Stróżewo. Początek meczu godz.10:00. Zapraszamy na mecz lidera.