MKS SAPA Lubuszanin

Niewykorzystane sytuacje się mszczą

Nie tak miał wyglądać mecz Lubuszanina w X kolejce IV ligi wielkopolskiej północ. Beniaminek ze Skoków wykorzystał atut własnego boiska i kolejna porażka stała się faktem

Wełna Lubuszanin 3 2

Wełna Skoki - Lubuszanin  Trzcianka 3:2 (1:0)

Wełna Skoki Lubuszanin Trzcianka 3 2

Taki sport nie strzelasz tracisz. Nasza drużyna stworzyła zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie próbowali Błażej Nowak, Paweł Wicher, Paweł Iwanicki, Krystian Feciuch i Wiesław Natkaniec. Gospodarze w doliczonym czasie z golem autorstwa Arkadiusz Dereżyńskiego. Po zmianie stron podopieczni Jarosława Feciucha zamiast odrobić stratę przegrywali w 50 minucie już 2:0. W polu karnym z bliskiej odległości Damiana Zamiara zaskoczył Robert Ludowicz. Kontaktowy gol autorstwa Mateusza Kaczora w 65 minucie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Błażeja Nowaka i po raz pierwszy Patryk Palacz wyciągnął piłkę z siatki. Gdy wydawało się że Lubuszanin pójdzie za ciosem niespodziewanaie trzeciego gola zdobył po składnej kontrze w 75 minucie Dawid Jasiński. W 85 minucie zamieszanie podbramkowe strzał głową Krystiana Feciucha w same okienko i tylko gol do odrobienia. Jeszcze w doliczonym czasie okazję na wyrównanie miał Michał Wawszczak, ale obrońca Błażej Rajewski wybił futbolówkę.

Beniaminek ze Skoków wygrał spotkanie 3:2. Po ostatnim gwizdku sędziego w ekipie gospodarzy zapanowała olbrzymia radość, natomiast Nasza drużyna w minorowych nastrojach opuszczała stadion. Szkoda straconych punktów, ale taka jest piłka.Uciekły kolejne ligowe punkty. Podopieczni Jarosława Feciucha mieli kilka świetnych okazji do zdobycia kilku goli. Szwankowała skuteczność i wynik jest taki, a nie inny.