MKS SAPA Lubuszanin

III runda Pucharu Polski OZPN Piła

Rekordowa wygrana Lubuszanina

Drawa Krzyż Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka 0:25 (0:11)

Drawa Lubuszanin 0 25 0:1 Paweł Iwanicki 0:2 Paweł Wicher 0:3 Paweł Iwanicki 0:4 Michał Wawszczak 0:5 Paweł Wicher 0:6 Kamil Pawlicki 0:7 Paweł Wicher 0:8 Krystian Feciuch 0:9 Kamil Pawlicki 0:10 Mateusz Kosidło 0:11 Michał Wawszczak 0:12 Błażej Nowak 0:13 Błażej Nowak 0:14 Michał Wawszczak 0:15 Michał Wawszczak 0:16 Krystian Feciuch 0:17 Błażej Nowak 0:18 Michał Wawszczak 0:19 Kamil Pawlicki 0:20 Krystian Feciuch 0:21 Błażej Nowak 0:22 Daniel Ratajczak 0:23 Michał Wawszczak 0:24 Michał Wawszczak 0:25 Błażej Nowak

Piłkarze Lubuszanina  urządzili sobie ostre strzelanie na stadionie Drawy aplikując gospodarzom 25 goli nie tracąc żadnego. Podopieczni Jarosława Feciucha zanotowali tym samym najwyższe wyjazdowe zwycięstwo w historii występów w okręgowym Pucharze Polski. Od samego początku Nasza drużyna posiadała zdecydowaną przewagę.  Po 10 minutach było 3:0, po 20 minutach 6:0, po następnym kwadransie 8:0, do przerwy jedenastobramkowa przewaga. Po zmianie stron pięć zmian w Lubuszaninie (zagrali Daniel Jankowski, Daniel Ratajczak, Mikołaj Łuczak, Mateusz Michałek, Szymon Świderski). Dominacja we wszystkich elementach piłkarskiego rzemiosła była aż nadto widoczna. Ostatecznie bramkarz gospodarzy Dawid Brzeziński aż 25 razy wyciągał piłkę z siatki.

III runda - 4 października

Sokół Szamocin - Stella Białośliwie 19 listopada, 11:00 w pierwotnym terminie (4 października, 16:00) odwołany
Orkan Śmiłowo - Iskra Szydłowo 1:2 mecz przerwany w doliczonym czasie gry ...
Iskra Krajenka - Pogoń Łobżenica 0:7
Jedność Zakrzewo - Sokół Kościerzyn Wielki 3:3 k: 5:4
Noteć II Czarnków - Huragan Młynkowo 2:3
Drawa Krzyż Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka 0:25
Płomień Połajewo - Radwan Lubasz 7:3
Golnica Ryczywół - Nielba Wągrowiec 0:11

W kolejnej rundzie na wiosnę Nasza drużyna zagra w Młynkowie z miejscowym Huraganem.