Lubuszanin Trzcianka - Warta Międzychód 2:4 (0:3)

Lubuszanin Warta 2 4

Lubuszanin Trzcianka: Damian Zamiar- Mateusz Kaczor, Daniel Ratajczak, Krystian Feciuch, Błażej Nowak, Marek Hermanowicz, Paweł Iwanicki, Paweł Wicher, Wiesław Natkaniec (46' Michał Wawszczak), Mateusz Kosidło (46' Szymon Świderski), Wojciech Szwedek

Warta Międzychód: Konrad Galus - Taras Maksymov, Mariusz Wożniak, Jakub Budzyń, Bartosz Nowak, Szymon Sawala, Adam Jenek, Paweł Szczepaniak, Adam Dyzert, Piotr Fontowicz, Michał Zachciał

Od samego początku twarde spotkanie. Lubuszanin z grożną sytuacją w 5 minucie Krystian Feciuch z przewrotki uderzył obok bramki, w odpowiedzi w 10 minucie próba Michała Zachciała strzał nad bramką. Goście z następnymi sytuacjami bramkowymi. Trzy razy pewnie interweniował Damian Zamiar po uderzeniach Pawła Szczepaniaka, Bartosza Nowaka i Jakuba Budzynia. Okres przewagi udokumentowany golami dla gości w 41 minucie z rzutu karnego Piotr Fontowicz. Po kolejnych dwóch minutach strzał Jakuba Budzynia Damian Zamiar bez szans. Trzecia kolejna okazja zakończona trafieniem z bliskiej odległości w same okienko w 45 minucie  Bartosz Nowak doprowadził do trzybramkowego prowadzenie przyjezdnych.

Lubuszanin Trzcianka Warta Międzychód 2 4

Po zmianie stron Nasza drużyna zagrała o niebo lepiej. Okazje mocny strzał Błażeja Nowaka z rzutu wolnego broni Konrad Galus, strzał Marka Hemanowicza tuż nad bramką. W 51 minucie Paweł Wicher w zamieszaniu podbramkowym zdobywa kontaktowego gola. W 67 minucie Krystian Feciuch precyzyjny strzał głową i już tylko 2:3. W 77 minucie druga żółta w konsekwencji czerwona kartka dla Krystiana Feciucha. W 83 minucie wprowadzony po przerwie Alan Gałężewski ukarany żółtą kartką. Zawodnik gości nie mógł zgodzić się z decyzją sędziego i za dyskusję otrzymał drugą żółtą kartkę. Przyjezdni kończyli mecz również w dziesiątkę. W 90 minucie po składnej kontrze decydującego gola uzyskał Adam Dyzert.

po 11 kol wyn

po 11 kol

Najskuteczniejsi zawodnicy po 11 kolejkach;1. Mateusz Górny [Iskra] i Bartosz Nowak [Warta] po - 11 bramek 2. Błażej Nowak [Lubuszanin] - 9 bramek 3. Błażej Telichowski [Tarnovia] Tomasz Kaźmierczak [Mieszko] po - 8 bramek 4. Damian Pawlak [Mieszko], Marcin Trojanowski [Mieszko], Tomasz Bzdęga [Mieszko], Krzysztof Wolkiewicz i Gracjan Goździk [Mieszko] Zbigniew Zakrzewski [Tarnovia] Artur Kwiatkowski [Iskra] po - 6 bramek 5. Rafał Leśniewski [Nielba], Mikołaj Panowicz [Sparta] po - 5 bramek 6. Jakub Ślósarczyk [Wełna], Michał Wysocki i Jakub Smura [obaj Grom] po - 4 bramki

orły pniewylubuszanin trzcianka

Orły Pniewy zostały wycofane z rozgrywek po 20. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.