MKS SAPA Lubuszanin

Efektowny Lubuszanin

Podopieczni Jarosława Feciucha zdecydowanie pokonali Huragan Pobiedziska na boisku rywala 5:0 . Dominacja Naszej drużyny nie podlegała dyskusji. Dwa gole autorstwa Błażeja Nowaka, Pawła Iwanickiego, Michała Wawszczaka i Krystiana Feciucha to najniższy wymiar kary

Huragan Lubuszanin 0 5

Lubuszanin powrócił na właściwe tory. Podopieczni Jarosława Feciucha dominowali we wszystkich elementach piłkarskiego rzemiosła. Cała drużyna bez wyjątku pokazała charakter. Miejscowi podopieczni Pawła Kutyni na początku meczu w 3 minucie próbowali objąć prowadzenie jednak strzał Mariusza Olczyka pewnie obronił Damian Zamiar. W falszej fazie meczu więcej pracy miał Dominik Nowicki, który był najlepszym zawodnikiem swojego zespołu. W 19 minucie stały fragment gry kapitalnie przymierzył Błażej Nowak i piłka wylądowała w siatce. Okres zdecydowanej przewagi udokumentowany golem w 29 minucie autorstwa Michała Wawszczaka, który zdecydował się na mocny strzał z 20 metra. Do przerwy dwubramkowe prowadzenie.

Po zmianie stron Lubuszanin jeszcze bardziej pokręcił tempo. W 53 minucie składna akcja Michał Wawszczak zagrał do Błażeja Nowaka,który zdecydował się na strzał piłka odbiła się od poprzeczki dobitka Pawła Iwanickiego i na tablicy wyników 3:0.Przeprowadzone zmiany przez trenera Huraganu nic nie wniosły. Dobrze poukładany Lubuszanin podwyższył prowadzenie w 68 minucie po raz rzut wolny drugi raz Błażej Nowak z rzutu wolnego. Gol stadiony świata . Mocno uderzona piłka z 30 metrów odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię bramkową sedzia główny Łukasz Araszkiewicz uznał gola. Wynik meczu ustalił w 78 minucie Krystian Feciuch, który skierował piłkę w samo okienko.

Lubuszanin zaprezentował w Pobiedziskach dojrzały futbol. Gospodarze pomimo ambitnej walki nie dali rady.