MKS SAPA Lubuszanin

Trzy punkty z beniaminkiem

Po wyjazdowej wygranej z Huraganem Pobiedziska tym razem Lubuszanin z pełną pulą z Orłami Pniewy. Wynik meczu ustalony w pierwszej połowie. Gole zdobyli Daniel Ratajczak i Paweł Wicher.

Lubuszanin Trzcianka - Orły Pniewy  2:0 (2:0)

Lubuszanin Trzcianka: Damian Zamiar - Mateusz Kaczor, Dawid Zieliński, Daniel Ratajczak (64' Mateusz Kosidło), Krystian Feciuch, Błażej Nowak, Marek Hermanowicz, Paweł Iwanicki, Paweł Wicher (69' Kamil Pawlicki), Kacper Grygier, Błażej Nowak, Wojciech Szwedek (58' Wiesław Natkaniec)

Lubuszanin z Pniewami

Pierwsza okazja w meczu dla gości w 3 minucie w sytuacji sam na sam Tomasz Puncewicz na posterunku Damian Zamiar. Póżniej do głosu doszli podopieczni Jarosława Feciucha. w 4 minucie strzał Pawła Wichra broni Mateusz Brzytwa, w kolejnej dogodnej sytuacji w 6 minucie wychowanek Lubuszanina Daniel Ratajczak z bliskiej odległości strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik meczu.Kolejne próby Daniela Ratajczaka, Błażeja Nowaka bez powodzenia. W 26 minucie stały fragment gry rzut wolny dośrodkowanie w pole karne Krystiana Feciucha strzał głową Pawła Wichra i Lubuszanin z dwubramkowym prowadzeniem. W pierwszej połowie uderzenie Pawła Iwanickiego piłka odbiła się od poprzeczki, dwukrotnie próbował pokonać bramkarza gości Kacper Grygier uderzynia obok bramki. Do  przerwy wyżej notowany zespół z dwubramkowym prowadzeniem.

Błażej Nowak niedościgniony

Po zmianie stron zdecydowanie więcej okazji bramkowych ale zabrakło skuteczności. Sytuacjami bramkowymi możnaby obdzielić kilka spotkań ligowych.Próbowali trzykrotnie Kacper Grygier, dwukrotnie Paweł Iwanicki i Mateusz Kosidło, Mateusz Kaczor, Marek Hermanowicz i Wiesław Natkaniec.Goście próbowali swoich szans strzały Tomasz Puncewicza i wprowadzonego po przerwie Dmytro Koshakova pewnie obronił Damian Zamiar

Ostatecznie wygrana 2:0

wyniki 13 kol

tabela 14 kol

W następnej XIV kolejce podopieczni Jarosława Feciucha zagrają w derbowym meczu w Łobżenicy z zamykającą ligową tabelę ekipą miejscowej Pogoni. W niedzielnym spotkaniu 29 pażdziernika początek godz. 14:00 zabraknie Pawła Iwanickiego, który będzie pauzował za żółte kartki. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie w Łobżenicy Lubuszanin wygrał 2:1 po dwóch golach Pawła Iwanickiego