MKS SAPA Lubuszanin

22.10.2017

Pewna wygrana juniorów

Pełna kontrola boiskowych wydarzeń podopiecznych Radosława Bączyka w konfrontacji z KS Leżenica i zdecydowana wygrana 3:1. Na listę strzelców wpisali się Kamil Karlak w 3 minucie, Kacper Winiarski w 23 minucie i Wiktor Iwanicki w 43 minucie

Lubuszanin Leżenica 3 0

Mecz toczony przy obficie padającym deszczu. Szybko uzyskany gol autorstwa Kamila Karlaka ustawił pojedynek. Do przerwy jeszcze dwukrotnie piłkę z siatki wyciągnął bramkarz gości Kamil Zawada po uderzeniach Kacpra Winiarskiego i Wiktora Iwanickiego. Do przerwy trzybramkowe prowadzenie juniorów Lubuszanina. Po zmianie stron gospodarzom zabrakło skuteczności. Natomiast goście odpowiedzieli jednym golem autorstwa Jan Chałabisa.

Warto dodać, że z powodzeniem zaprezentował się powracający po bolesnym urazie Eryk Krysztopowicz. Zawodnik Lubuszanina ze zrozumiałych względów wystąpił w przygotowanej specjalnej masce. Widać było gołym okiem głód piłki, zawodnik kilkakrotnie popisał się szybkim sprintem za piłką, nie odkładał nogi.

Czy specjalnie przygotowana maska przeszkadza w grze?

Czuć różnicę, mało widze w sumie, ale można się nauczyć grać nie patrząc na piłkę.
Jednak bez tej maski grało się wygodniej potwierdzil po meczu Eryk Krysztopowicz

Eryk Krysztopowicz zagrał po urazie

Skład Lubuszanina: Przemysław Nalewajek - Eryk Krysztopowicz, Patryk Kowalski, Szymon Szybisty, Kacper Winiarski, Szymon Turek, Patryk Wiewiórka, Mateusz Kosidło, Mikołaj Łuczak, Wiktor Iwanicki, Kamil Karlak na zmiany Krystian Siadak, Paweł Chromiec,Mateusz Paszko, Wojciech Stańczyk, Bartosz Duda, Filip Miroszczenko

W 9 kolejce juniorzy Lubuszanina zagrają w Margoninie z miejscowym Leśnikiem. Spotkanie zaplanowano na środę 25 pażdziernika początek godz. 16:00