MKS SAPA Lubuszanin

Zakończenie mocnym akcentem

W ostatnim spotkaniu IV ligi wielkopolskiej północ w tym roku strzelali tylko gospodarze. Podopieczni Jarosława Feciucha pewnie ograli  Pogonią Łobżenica aż 9:1

zakończenie rundy

Lubuszanin Trzcianka - Pogoń Łobżenica  9:1 (5:0)

Lubuszanin Trzcianka - Damian Zamiar- Mateusz Kaczor, Eryk Krysztopowicz, Krystian Feciuch, Błażej Nowak (77' Kamil Pawlicki), Paweł Iwanicki (62' Marek Hermanowicz), Wiesław Natkaniec, Mateusz Kosidło (56' Kacper Grygier), Dawid Zieliński, Michał Wawszczak (62' Paweł Wicher), Wojciech Szwedek

Pogoń Łobżenica - Dawid Ratajczyk, Michał Wisiorek, Radosłąw Grodzki, Waldemar Sobol, Jarosław Stefaniak, Jan Bruski, Jakub Bazela, Paweł Nawrocki, Krzysztof Wojciechowski, Mariusz Gruenwald, Krzysztof Jagodziński.

Lubuszanin Pogoń 9 1
Już w 44 sekundzie Lubuszanin objął prowadzenie w spotkaniu z Pogonią Łobżenica. Po dośrodkowaniu Mateusza Kosidło strzał głową Michała Wawszczaka znalazł drogę do siatki. Okres dominacji wykorzystany w 8 minucie ładny strzał Krystiana Feciucha i Dawid Ratajczyk po raz drugi wyciągnął piłkę z siatki. W 18 minucie trzybramkowe prowadzenie Lubuszanina. Tym razem asystę Michała Wawszczaka wykorzystał Paweł Iwanicki. Nasza drużyna nie zwalniała tempa w 29 minucie Błażej Nowak zagrał do Michała Wawszczaka, który wykończył akcję precyzyjnym strzałem. W 42 minucie kolejna akcja zakończona celnym trafieniem. Wiesław Natkaniec zagrał do Pawła Iwanickiego, który skierował piłkę pod poprzeczkę nie dając szans na obronę Dawidowi Ratajczykowi. Po zmianie stron zamieszanie pod bramką Lubuszanina w 46 minucie gol samobójczy. Nieszczęśliwie piłkę skierował do własnej bramki Dawid Zieliński i zespół gości z kontaktowym golem. Kolejne minuty to ponownie zdecydowana przewaga Naszej drużyny. Kilka prób Błażeja Nowaka jednak bez powodzenia. W 66 minucie wprowadzony za Pawła Iwanickiego Paweł Wicher  z bliskiej odległości pokonał po raz szósty bramkarza gości Dawida Ratajczyka. Jeszcze trzykrotnie w końcowych fragmentach piłkę wyciągnał z siatki goalkiper gości. W 82 minucie dośrodkowanie Kamila Pawlickiego wykończył Wiesław Natkaniec. W 84 minucie wychowanek Lubuszanina Kacper Grygier w dogodnej sytuacji dopełnił formalności. W 88 minucie Dawid Zieliński ustalił wynik tego jednostronnego meczu.Podopieczni Jarosława Feciucha dominowali we wszystkich elemantach piłkarskiego rzemiosła i odnieśli ósmą wygraną w rundzie jesiennej. Lubuszanin Trzcianka rok zakończył na szóstym miejscu. Ostatni mecz sezonu - cel został osiągnięty. Zespół gości, który zamyka ligową tabelę nie istniał strzelali tylko gospodarze. W rundzie wiosennej która zostanie wznowiona w marcu 2018 zapowiadają się nie lada emocje. Przypomnijmy że utrzymanie w lidze zapewni sobie 7 zespołów. Pierwszym rywalem Naszego zespołu będzie w meczu wyjazdowym Sparta Oborniki.