Damian Zamiar na meczu Lubuszanina

Damian Zamiardebiut Zamiara

Mając wolny weekend przyjechałem do Wągrowca obejrzeć mecz moich kolegów z Trzcianki. Gra wyglądała naprawdę dobrze i Lubu szybko wyszło na prowadzenie po rzucie karnym. Po drugiej bramce ręce same składały się do oklasku, szybka składna akcja po przejęciu w środku pola i Iwan nie mógł się pomylić w pierwszej połowie dołożyli jeszcze trzecia bramkę. Szkoda tylko tych dwóch straconych bramek, bo wynikały one z błędów Lubuszanina, ale chłopacy się zgrywają więc jestem pewien że będzie tylko lepiej. Obserwowałem też chłopaków na bramce i spisywali się dobrze. Mecz zakończony wynikiem 3:3 z zespołem z trzeciej ligi z którym na początku mojej przygody w Trzciance graliśmy i przegraliśmy chyba 5:0, więc myślę że remis jest wynik pozytywny. Napewno sparing dał dużo trenerowi i całemu zespołowi.

Przypomnijmy , że przed tygodniem Damian Zamiar zagrał mecz w Niemczech w Oberliga Nord wygrany przez SV Victoria Seelow z SV Frankfurt 4:0. Pierwsze derby, pierwsze 3 pkt, pierwszy mecz bez straconej bramki.