Pierwszy sparing okresu przygotowawczego

14.07.2018 Opalenica godz. 12:00 Lubuszanin Trzcianka - Lokomotiv Moskwa U21 2:6 (Błażej Nowak x 2)

sparing   pierwszy trening Lubu

Pożyteczny, historyczny sprawdzian Lubuszanina z  Lokomotiwem Moskwa U-21, występującym w ubiegłym sezonie w Młodej Lidze Mistrzów. Podopieczni Jarosława Feciucha zagrali w eksperymentalnym składzie. Dwa gole uzyskał Błażej Nowak, było jeszcze kilka okazji na kolejne trafienia zabrakło skuteczności.

Mogłem jeszcze coś strzelić i do tego mieć parę asyst - potwierdził po meczu Błażej Nowak.

6 bramek to wszystkie nasze błędy potwierdził Aleksey Tsapenko. To dobry rywal, pierwszy mecz sezonu, więc nie ma nic strasznego, trzeba się ruszać i wszystko będzie dobrze.

Trener Lubuszanina Jarosław Feciuch po meczu był bardzo zadowolony ze sparingu z Lokomotiwem Moskwa

"...Staram się zawsze, aby mój zespół grał z silnymi rywalami, aby z tych meczy kontrolnych wyciągnąć jak najwięcej pozytywów i przenieść to na mecze ligowe. Jestem bardzo zadowolony, że dane nam było zagrać z tak silnym i wymagającym rywalem jakim jest Lokomotiv Moskwa. Mecz miał różne fazy.Po 15 minutach mogliśmy prowadzić 3:0 (Nowak nietrafiony karny, Feciuch- świetna interwencja bramkarza, Natkaniec nietrafienie w piłkę w dobrej sytuacji.W 25 minucie rywal zrobił pierwszą akcję i bramka. Potem gra była wyrównanalecz przeciwnik był do bólu skuteczny. W drugiej połowie dałem szansę pokazania się naszej młodzieży, zmierzenia się ze świetnym rywalem.Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego sparingu, jest to świetny materiał do analizy i dalszej pracy..."

Aktualny plan sparingów Lubuszanina Trzcianka:

14 lipca, godz.12:00, Opalenica: Lubuszanin Trzcianka - Lokomotiw Moskwa U-21 (Rosyjska Premier Liga, Młoda Liga Mistrzów) 2:6

17 lipca, godz.18:30, Trzcianka: Lubuszanin Trzcianka - GLKS Wysoka (Liga Międzyokręgowa) 6:2

21 lipca, godz.11:00, Grodzisk Wielkopolski: Lubuszanin Trzcianka - Świt Skolwin (2 miejsce w III lidze)

25 lipca, godz.18:00, Trzcianka: Lubuszanin Trzcianka - Orzeł Wałcz (IV liga, awans z ligi okręgowej)

28 lipca, godz.11:00, Wronki: Lubuszanin Trzcianka - Lech Poznań (Mistrz Polski - Centralna Liga Juniorów)