Lider potwierdził klasę

Szósta wygrana Lubuszanina w siódmym meczu. Trzeci mecz w sześć dni i maksymalna ilość 9 punktów. Zespół zostawił dużo zdrowia, zagrał z pełną determinacją w osiągnieciu sukcesu z drugim zespołem ubiegłego sezonu Polonią w Kępnie. Efekt końcowy znalazł potwierdzenie na boisku i kolejne trzy punkty do IV - ligowego dorobku

Polonia Kępno - Lubuszanin Trzcianka 1:2 (Miłosz Konieczny 93' dla Polonii Kępno - Orlando Kpassa 56' Michał Wawszczak 77' dla Lubuszanina Trzcianka)

Polonia Kepno Lubuszanin Trzcianka

Lubuszanin Trzcianka: Konrad Syldatk - Krystian Feciuch, Adam Śniegowski, Błażej Nowak, Olekseii Tsapenko, Paweł Wicher, Wiesław Natkaniec, Kacper Grygier (46' Łukasz Cyruk), Dawid Zieliński, Orlando Kpassa (60' Michał Wawszczak), Wojciech Szwedek

Lubuszanin przystąpił do meczu bez pauzującego za cztery zółte kartki Pawła Iwanickiego i kontuzjowanego Dariusza Jurackiego.

Polonia grożna na początku spotkania dwie dogodne sytuacje wychowanków Borysa Wawrzyniaka i Mikołaja Jędrzykowskiego pewny w bramce Konrad Syldatk. W dalszej fazie meczu do głosu doszła Nasza drużyna trzykrotnie próbował Orlando Kpassa, dwukrotnie Błażej Nowak i Dawid Zieliński ale zabrakło skuteczności strzały były niecelne.Do przerwy bez goli. Po zmianie stron swoją wyższość podkreśliła drużyna piłkarska lepsza. W 56 minucie w zamieszaniu podbramkowym siódmy gol w sezonie Orando Kpassa. Podopieczni Jarosława Feciucha poszli za ciosem. W 77 minucie kapitalna akcja Błażej Nowak zagrał do Michała Wawszczaka, który trafił w samo okienko. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Miłosza Koniecznego w 93 minucie.Lubuszanin z pełną pulą kończył mecz bez Olekseii Tsapenko po drugiej a w konsekwencji czerwonej kartce.

czerwona kartka Olekseii

To był twardy nieustępliwy mecz. Nikt nie odkładał nogi walka od pierwszej do ostatniej minuty. Ciężko wywalczone punkty pojechały do Trzcianki.

blazej

7 kolejka wyniki7 kolejka tabela

Lider IV ligi przed meczem w Kępnie

Piłkarze Lubuszanina podopieczni Jarosława Feciucha są  w Ostrzeszowie koło Kępna. Rano było śniadanie o 9:00. Od 11:00 spacer na rynku w Ostrzeszowie. 12:30 obiad 14:30 odprawa. Wszyscy w bojowych nastrojach przed spotkaniem w Kępnie, które rozpocznie się o 16- tej.