MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Lider potwierdził klasę

 Szósta wygrana Lubuszanina w siódmym meczu. Trzeci mecz w sześć dni i maksymalna ilość 9 punktów. Zespół zostawił dużo zdrowia, zagrał z pełną determinacją w osiągnieciu sukcesu z drugim zespołem ubiegłego sezonu Polonią w Kępnie. Efekt końcowy znalazł potwierdzenie na boisku i kolejne trzy punkty do IV - ligowego dorobku

Polonia Kępno - Lubuszanin Trzcianka 1:2 (Miłosz Konieczny 93' dla Polonii Kępno - Orlando Kpassa 56' Michał Wawszczak 77' dla Lubuszanina Trzcianka)

Polonia Kepno Lubuszanin Trzcianka

Lubuszanin Trzcianka: Konrad Syldatk - Krystian Feciuch, Adam Śniegowski, Błażej Nowak, Olekseii Tsapenko, Paweł Wicher, Wiesław Natkaniec, Kacper Grygier (46' Łukasz Cyruk), Dawid Zieliński, Orlando Kpassa (60' Michał Wawszczak), Wojciech Szwedek 

Lubuszanin przystąpił do meczu bez pauzującego za cztery zółte kartki Pawła Iwanickiego i kontuzjowanego Dariusza Jurackiego.

Polonia grożna na początku spotkania dwie dogodne sytuacje wychowanków Borysa Wawrzyniaka i Mikołaja Jędrzykowskiego pewny w bramce Konrad Syldatk. W dalszej fazie meczu do głosu doszła Nasza drużyna trzykrotnie próbował Orlando Kpassa, dwukrotnie Błażej Nowak i Dawid Zieliński ale zabrakło skuteczności strzały były niecelne.Do przerwy bez goli. Po zmianie stron swoją wyższość podkreśliła drużyna piłkarska lepsza. W 56 minucie w zamieszaniu podbramkowym siódmy gol w sezonie Orando Kpassa. Podopieczni Jarosława Feciucha poszli za ciosem. W 77 minucie kapitalna akcja Błażej Nowak zagrał do Michała Wawszczaka, który trafił w samo okienko. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Miłosza Koniecznego w 93 minucie.Lubuszanin z pełną pulą kończył mecz bez Olekseii Tsapenko po drugiej a w konsekwencji czerwonej kartce.

czerwona kartka Olekseii

To był twardy nieustępliwy mecz. Nikt nie odkładał nogi walka od pierwszej do ostatniej minuty. Ciężko wywalczone punkty pojechały do Trzcianki.

blazej

 7 kolejka wyniki7 kolejka tabela

 

 

Lider IV ligi przed meczem w Kępnie

Piłkarze Lubuszanina podopieczni Jarosława Feciucha są  w Ostrzeszowie koło Kępna. Rano było śniadanie o 9:00. Od 11:00 spacer na rynku w Ostrzeszowie. 12:30 obiad 14:30 odprawa. Wszyscy w bojowych nastrojach przed spotkaniem w Kępnie, które rozpocznie się o 16- tej.

lubu w ostrzeszowie

Lubu w ostlubu w ostrzesz

Lubu w ostrzLubu w ostrze

 

 

 

Następny mecz

1/2 Finału Wojewódzkiego              Pucharu Polski

Lubuszanin Trzcianka - Polonia Środa Wielkopolska

  lubuszanin trzcianka polonia sroda

 21 maja 2019 r. (wtorek) godz. 18:00

   Trzcianka

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Jonasz Górzny (Orzeł Wałcz), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin), Kirill Isachenko (FK Orsha), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme Macedo (E.C. Santo André)

Ubyli:

Konrad Syldatk (wypożyczenie Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin