MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Bezdyskusyjna wygrana w Pucharze

Zwycięsca poprzedniej edycji pilskiego okręgowego Pucharu Polski ekipa Lubuszanina Trzcianka bez skrupułów w Kużnicy Czarnkowskiej. Bramkarz gospodarzy ośmiokrotnie wyciągnął piłkę z siatki. 

Błękitni Kużnica Czarnkowska - Lubuszanin Trzcianka 0:8 (0:5)

16', 29' Błażej Nowak, 39' Paweł Wicher, 41' Kacper Grygier, 44' Krystian Feciuch, 53' Orlando Kpassa, 57' Łukasz Cyruk, 59' Michał Wawszczak dla Lubuszanina

Błażej Nowak gol

 

Skład Lubuszanina: Daniel Jankowski (46' Krystian Syldatk) - Mikołaj Łuczak, Eryk Krysztopowicz (46' Adam Śniegowski), Mateusz Bany, Łukasz Cyruk - Błażej Nowak (46' Wojciech Szwedek), Krystian Feciuch (46' Paweł Iwanicki), Dawid Zieliński (46' Szymon Turek), Kacper Grygier - Orlando Kpassa, Paweł  Wicher (46' Michał Wawszczak)

II runda Pucharu Polski OZPN Piła
Kolegium Sędziów Piła 1,4- Noteć Dziembowo 11 września, 17:00 
Polonia Chodzież 1-4 Sparta Złotów 12 września, 16:45
Iskra Wyszyny 3-2 Leśni Zawada 12 września, 16:45
KS Leżenica 1-0 Pogoń Łobżenica 12 września, 16:45
Sokół Kościerzyn Wielki 1-6 GLKS Wysoka 12 września, 16:45
Leśnik Margonin 4-1 Korona Stróżewo 12 września, 16:45
Iskra Krajenka 0-2 Orkan Śmiłowo 12 września, 16:45
Włókniarz Okonek 1-3 Iskra Szydłowo 12 września, 16:45
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 0-8 Lubuszanin Trzcianka 12 września, 16:45
Zamek Gołańcz 2-2 Wełna Skoki 11 września, 16:45 k. 4-3
Noteć Rosko 2-2 Radwan Lubasz 12 września, 16:45 k. 7-8
Orzeł Gulcz 1-0 Orzeł Pęckowo 12 września, 16:45
Sokół Damasławek 1-6 Nielba Wągrowiec 12 września, 16:45
Arto Trzcianka 2-10 Fortuna Wieleń 12 września, 16:45
Sokół Mieścisko 3-0 Unia Wapno 12 września, 16:45  (wo) goście wycofali się z rozgrywek
Wenus Jędrzejewo 2-4 Noteć Czarnków 12 września, 17:30

W III rundzie  26 września (środa)  Lubuszanin zagra w Gołańczy z miejscowym Zamkiem.

III runda - 26 września
(Losowanie - 25 lipca 2018 - siedziba OZPN Piła)
Noteć Dziembowo - Sparta Złotów
(17)
Iskra Wyszyny - KS Leżenica
(18)
GLKS Wysoka - Leśnik Margonin
(19)
Iskra Szydłowo - Orkan Śmiłowo
(20)
Zamek Gołańcz - Lubuszanin Trzcianka
(21)
Orzeł Gulcz - Radwan Lubasz
(22)
Fortuna Wieleń - Nielba Wągrowiec
(23)
Sokół Mieścisko - Noteć Czarnków
(24)
1/4 finału
(Losowanie - 25 lipca 2018 - siedziba OZPN Piła)
(25) / zwycięzca meczu nr 17 - zwycięzca meczu nr 18
(26) / zwycięzca meczu nr 19 - zwycięzca meczu nr 20
(27) / zwycięzca meczu nr 21 - zwycięzca meczu nr 22
(28) / zwycięzca meczu nr 23 - zwycięzca meczu nr 24
1/2 finału
(Losowanie - 25 lipca 2018 - siedziba OZPN Piła)
(29) / zwycięzca meczu nr 25 - zwycięzca meczu nr 26
(30) / zwycięzca meczu nr 27 - zwycięzca meczu nr 28
Finał

Następny mecz

1/2 Finału Wojewódzkiego              Pucharu Polski

Lubuszanin Trzcianka - Polonia Środa Wielkopolska

  lubuszanin trzcianka polonia sroda

 21 maja 2019 r. (wtorek) godz. 18:00

   Trzcianka

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Jonasz Górzny (Orzeł Wałcz), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin), Kirill Isachenko (FK Orsha), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme Macedo (E.C. Santo André)

Ubyli:

Konrad Syldatk (wypożyczenie Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin