Tym razem bez powodzenia

Podopieczni Jarosława Feciucha walczyli do samego końca w Lesznie jednak to gospodarze wykorzystali atut własnego boiska i zgarnęli całą pulę. Leszczynianie przerwali passę siedmiu zwycięstw z rzędu Lubuszanina

Polonia 1912 Leszno - Lubuszanin 2:1(1:1)

Łukasz Glapiak 29' (karny') Damian Nowak 54' dla Polonii - gol samobójczy Łukasz Bugzel 24' dla Lubuszanina

Polonia Leszno Lubuszanin Trzcianka

Skład Lubuszanina: Konrad Syldatk - Wojciech Szwedek, Adam Śniegowski, Mateusz Bany, Wiesław Natkaniec (65' Mikołaj Łuczak) - Błażej Nowak, Dawid Zieliński (46' Łukasz Cyruk), Krystian Feciuch, Paweł Iwanicki, Kacper Grygier (58' Michał Wawszczak) - Paweł Wicher (46' Orlando Kpassa)

Zdecydowym faworytem meczu w Lesznie podopieczni Jarosława Feciucha. Po końcowym gwizku sędziego niespodziewanie to miejscowi zainkasowali trzy oczka.W 10 minucie meczu Łukasz Glapiak uderzył na bramkę gości, ale piłka odbiła się od poprzeczki. W 24 minucie zgodnie z planem jednak na prowadzenie dzięki bramce samobójczej wyszedł lider z Trzcianki.Po dośrodkowaniu Adama Śniegockiego piłkę do własnej bramki skierował Łukasz Bugzel. Polonia jednak wyrównała jeszcze przed przerwą. W 42 minucie rzut karny pewnie wykorzystał Łukasz Glapiak. Dosłownie chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę miejscowi mogli wyjść na prowadzenie, ale strzał Damiana Nowaka, obrońca gości wybił z linii bramkowej. Do przerwy remisowo 1:1. W 54 minucie wspomniany już Damian Nowak wykorzystał swoją ładne idealne podanie i wyprowadził Polonię na prowadzenie. Po tej bramce jednak to Lubuszanin zdecydowanie częściej atakował, a Polonia skupiła się w oczekiwaniu na kontry. Nasza drużyna walczyła. Próbował Błażej Nowak, Orlando Kpassa, Łukasz Cyruk, Michał Wawszczak ale kapitalnie w bramce spisywał się do samego końca bramkarz Jakub Krzyżostaniak.

Lubuszanin po serii siedmiu wygranych znalazł pogromcę. Leszczynianie pokazali ambitną walkę z liderem i sprawili swoim sympatykom miłą niespodziankę

kol 9 wynikikol 9 tabela

W 10 kolejce Lubuszanin przed własną publiczością zagra o ósme ligowe zwycięstwo, piąte u siebie. Czy tak się stanie? Odpowiedz po sobotnim meczu z nieobliczalną Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Początek spotkania na stadionie trzcianeckiego OSIR- u o 16- tej.