Lider potwierdził klasę

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka 0:3

Paweł Iwanicki (35'), Paweł Wicher (41'), Orlande Kpassa (86') dla Lubuszanina (0:2)

lider z Trzcianki

Skład Lubuszanina: Syldatk - Natkaniec, Bany, Tsapenko, Szwedek, Feciuch, Iwanicki (75' Wawszczak), Zieliński, Cyruk (70' Łuczak), Grygier (85' Turek) , Wicher (80' Kpassa)

Komentarze po meczu

Łukasz Cyruk  "........Zaangażowanie drużyny na najwyższym poziomie. Narzuciliśmy w pierwszej połowie swój styl i to zaowocowało strzeleniem dwóch bramek. Udało się urwać obrońcy dwa razy i dograć do lepiej ustawionego partnera i mogliśmy się cieszyć z dwubramkowego prowadzenia w pierwszej połowie. Druga połowa to spokojnie granie i kontrolowanie wyniku...."

Konrad Syldatk ".....Dobrze zagraliśmy cała drużyna w pierwszej połowie Pogoń nic nie była w stanie zrobić. W drugiej połowie próbowali stałych fragmentów dużo dośrodkowań ale nasza obrona zagrała świetny mecz zresztą jak cała drużyna .Za tydzień bardzo ważny mecz musimy zagrać zdecydowanie i odważnie tak jak dzisiaj czy tydzień temu. Wiemy że będzie to ciężkie spotkanie ale zrobimy wszystko żeby wygrać i przywieźć 3 punkty do Trzcianki

13 kolejka wyniki

Lubuszanin dzięki efektownej wygranej w Skalmierzycach umocnił się na prowadzeniu IV ligi z trzypunktową przewagą nad Centrą Ostrów Wielkopolski.

13 kolejka tabela

Hitem XVIV rundy spotkań bezprzecznie spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim wicelider miejscowa Centra zagra z liderem Lubuszaninem Trzcianka. Mecz zaplanowano na 20 pażdziernika (sobota) . Początek spotkania w Ostrowie o 15- tej