Siódma wygrana w siódmym meczu u siebie

Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów 1:0 65' Łukasz Cyruk

lubu z goluchowem

Skład Lubuszanina: Konrad Syldatk - Mateusz Bany, Dawid Zieliński, Olekseii Tsapenko, Mikołaj Łuczak, Łukasz Cyruk (80' Eryk Krysztopowicz), Krystian Feciuch, Kacper Grygier (57' Wiesław Natkaniec), Wojciech Szwedek, Paweł Iwanicki (86' Orlando Kpassa), Paweł Wicher (60' Michał Wawszczak)

W pierwszej połowie dogodne sytuacje dla Lubuszanina próbowali dwukrotnie Paweł Iwanicki,Łukasz Cyruk i Kacper Grygier z rzutu wolnego bez powodzenia.  W odpowiedzi uderzenie Mateusza Szkudlarskiego z 30 metrów obok bramki. Po zmianie stron strzały Krystiana Feciucha i Mikołaja Łuczaka broni Tomasz Szymkowiak. Goście z próbą Marcina Szymkowiaka na posterunku Konrad Syldatk.W 65 minucie zamieszanie w polu karnym mocny strzał Łukasza Cyruka i prowadzenie Lubuszanina. Swojej szansy na gola szukali wprowadzoni po przerwie Michał Wawszczak strzelił tuż obok bramki, uderzenia Wiesława Natkańca i Orlando Kpassa pewnie obronił Tomasz Szymkowiak

Powiedzieli po meczu

Krystian Feciuch – zawodnik Lubuszanina Trzcianka

To był bardzo trudny mecz. Słabo zagraliśmy piłkarsko,wolno rozgrywaliśmy piłkę a do tego było dużo nie dokładności, ale cała drużyna pokazała charakter i wsadziliśmy w ten mecz dużo zdrowia i walki. Po raz kolejny pokazaliśmy że u siebie w domu jesteśmy bardzo mocni, stwarzamy mnóstwo sytuacji i gramy bardzo wydowiskowo

Łukasz Cyruk – zawodnik Lubuszanina Trzcianka

Ciężki mecz, Gołuchów to przeciwnik,który gra piłkę siłową, dlatego trzeba było dac z siebie wszystko ,by wygrać taki mecz. Nam się to udało i jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ to już 7 mecz wygrany na swoim boisku. 3 unkty cieszą, lecz przed nami jeszcze dużo pracy ,by zostać na pozycji lidera

Czołówka strzelców IV ligi

14 - Kpassa Orlande (Lubuszanin Trzcianka),

13 - Michalski Jakub (Centra Ostrów Wielkopolski),

11 - Kuczyński Dawid (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Majewski Adam (Pogoń Nowe Skalmierzyce),

10 - Urbanek Dawid (Kotwica Kórnik),

15 kolejka

15 kolejka tabela

W 16 kolejce lider tabeli Lubuszanin zagra na wyjeżdzie w Międzychodzie. Mecz zaplanowano na sobotę 3 listopada początek godz 14:00