Potwierdzili klasę

Podopieczni Jarosława Feciucha po trudnym meczu z pełną pulą we Wrześni. Dzięki trafieniom Pawła Iwanickiego i Łukasza Cyruka wygrana na boisku mistrza grupy południowej poprzedniego sezonu . Cały zespół zostawił dużo zdrowia zawodnicy zrealizowali przedmeczowe założenia. Dzięki zwycięstwu już wiadomo że trzcianecka drużyna została mistrzem jesieni IV ligi

Victoria Września Lubuszanin Trzcianka 0 2

Skład Lubuszanina: Konrad Syldatk - Mateusz Bany, Dawid Zieliński, Eryk Krysztopowicz, Krystian Feciuch , Łukasz Cyruk (77' Michał Wawszczak), Mikołaj Łuczak (89' Kamil Karlak), Wiesław Natkaniec, Wojciech Szwedek, Paweł Iwanicki (80 Szymon Turek), Paweł Wicher (70' Orlando Kpassa)

Lubuszanin przystąpił do rywalizacji bez kontuzjowanych Błażeja Nowaka, Dariusza Jurackiego, Olekseii Tsapenko, Kacpra Grygiera i Adama Śniegowskiego. Początek spotkania z dwoma dogodnymi sytuacjami dla miejscowych. Strzały Krystiana Robaka i Jacka Kopaniarza pewnie obronił Konrad Syldatk. Od 10 minuty inicjatywę przejęła Nasza drużyna. Bramkarza gospodarzy Tobiasza Nowackiego próbowali zaskoczyć Paweł Iwanicki, Paweł Wicher i Łukasz Cyruk. Okres przewagi wykorzystany w 32 minucie. Kapitan Lubuszanina Paweł Iwanicki zdecydował się na drybling. Minął trzech zawodników stanął vis a vis bramkarza gości i ładną podcinką wyprowadził Lubuszanina na prowadzenie. Gracze z Wrześni chcieli nawiązać walkę  jednak mecz zdecydowanie pod dyktando Lubuszanina.Wisienką na torcie był gol autorstwa Łukasza Cyruka w 55 minucie. Gol stadiony świata piłka uderzona z pierwszej piłki z 25 metra wylądowała w samym okienku bramki strzeżonej przez Tobiasza Nowickiego. Po uzyskaniu dwubramkowego prowadzenia pełna kontrola boiskowych wydarzeń przez przyjezdnych do samego końca. Wynik nie uległ zmianie. Miejscowi nie potrafili znależć recepty na dobrze poukłany zespół z Trzcianki

19 kolejka wyniki

MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka mistrzem rundy jesiennej IV ligi wielkopolskiej po 17 kolejce i wygranej we Wrześni.

19 kolejka tab

W 19 kolejce Lubuszanin Trzcianka zagra u siebie z beniaminkiem Sokołem Pniewy. 25 listopada (niedziela) początek meczu godz 12:00