Hit kolejki dla Lubuszanina

Passa podopiecznych Jarosława Feciucha trwa. Dziesiąty mecz przed wlasną publicznością i dziesiąta wygrana lidera IV ligi. Tym razem zwycięstwo na inaugurację rundy wiosennnej z Unią Swarzędz 2:1

kibole

Lubu gol

Lubuszanin Trzcianka - Unia Swarzędz 2:1 (2:1)

35' 1:0 Orlando Kpassa 38' Paweł Iwanicki dla Lubuszanina -  43' Krystian Antczak dla Unii Swarzędz

orlando gol  iwan gol

Lubuszanin Trzcianka: Wojciech Olesiński - Mateusz Bany, Radosław Barabasz, Łukasz Cyruk (82' Mikołaj Łuczak), Dariusz Juracki, Dawid Zieliński (46' Rafał Majtyka), Paweł Iwanicki,  Krystian Feciuch, Costa Macedo Guilherme (57' Kacper Grygier), Lago Liade Orlande Kpassa

Lubuszanin przystąpił do meczu bez kontuzjowanego Pawła Wichra, który doznał urazu w ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Polski na szczeblu okręgu pilskiego z Radwanem Lubasz. Od samego początku nikt nie odkładał nogi. Po 10 minutach sędzia spotkania Piotr Idzik z Poznania pokazał dwie zółte kartki, które ujrzeli Mateusz Świergiel z Unii i Costa Macedo Guilherme.Goście jako pierwsi próbowali otworzyć wynik meczu, ale strzały Krystiana Antczaka i Gerarda Pińczuka obok bramki strzeżonej przez Wojciecha Olesińskiego. Lubuszanin z szansą na gola w 20 minucie z rzutu wolnego uderzenie na bramkę Dariusza Jurackiego strzał został zablokowany.. Najlepsza okazja 28 minucie zagranie Pawła Iwanickiego do Łukasza Cyruka, który oddał strzał. Piłkę wybił przed siebie bramkarz Andrzej Budnik, dobitka Dariusza Jurackiego i ponownie na posterunku goalkiper gości.W 35 minucie rzut wolny dla Lubuszanina precyzyjne dośrodkowanie Dariusza Jurackiego do Orlando Kpassa który otworzył wynik meczu. W 38 minucie Orlando Kpassa zagrywa na czystą pozycję do Pawła Iwanickiego, który w sytuacji sam na sam nie dał szans Andrzejowi Budnikowi i dwubramkowe prowadzenie Lubuszanina stało się faktem Goście w 42 minucie przeprowadzili składną kontrę, którą z bliskiej odległości zakończył Krystian Antczak.Do przerwy jednobramkowe prowadzenie Naszej drużyny.

Po zmianie stron w 47 minucie okazja na wyrównanie Krysian Antczak z bliskiej odległości próbował pokonać Wojciecha Olesińskiego jednak na posterunku bramkarz Lubuszanina. W 57 minucie dośrodkowanie Costa Macedo uderzenie Pawła Iwanickiego pewnie broni Andrzej Budnik. W 77 minucie kapitan Lubuszanina minął obrońcę zagrał wzdłuż linii pola karnego jednak piłka zagrana niedokładnie. W 80 minucie strzał Orlando Kpassa, w 83 minucie wprowadzonego po przerwie Kacpra Grygiera broni Andrzej Budnik.

Po ciekawym, emocjonującym meczu lider powiększył przewage nad Unią Swarzędz do jedenastu punktów. Goście po porażce w Trzciance spadli z trzeciej na piątą pozycję.

20 kolejka wyniki aktualne

20 kolejka tabela aktualna

W 21 kolejce podopieczni Jarosława Feciucha zagrają w Kole z zamykającą ligową tabelę Olimpią. Mecz w Kole zaplanowano na sobotę 9 marca początek meczu godzina 14:00.

Wszystko gotowe można zaczynać

W sobotę na stadionie OSIR Trzcianka odbędzie się hitowy mecz inaugurujący rundę wiosenną lidera IV ligi Lubuszanina Trzcianka z Unią Swarzędz trzecie miejsce w klasyfikacji. Początek meczu o godzinie 14- tej

OSIR Trzcianka początek rundy

Doskonale przygotowane boisko, biało-niebieskie siatki bramkowe będzie się działo. Zapraszamy kibiców Lubuszanina