MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Paweł Wicher zawodnik Lubuszanina Trzcianka

Powoli zaczynam stawać całym cieżarem na nogę z czym było ciężko chociażby 4 dni temu, także jak widać wszystko idzie w dobrym kierunku

Paweł Wicher

Paweł obserwowałeś mecz Lubuszanina z Unią Swarzędż z boku. Spotkanie twarde nieustępliwe, ważne trzy punkty dla Naszej drużyny.

To prawda, piłkarsko mecz może nie zachwycał, naturalne boisko, troche nierówności. Cieżko było grać w piłkę aczkolwiek obydwie drużyny mocno chcialy wygrać i to było widać poprzez właśnie duże zaangażowanie z obydwu stron. Bardzo cieszy fakt, że to my okazalismy sie o jedną bramkę lepsi i trzy punkty zostają w Trzciance.

Jesteś kontuzjowany, jak przebiega rekonwalescencja.

Z dnia na dzien czuję sie coraz lepiej. Powoli zaczynam stawać całym cieżarem na nogę z czym było ciężko chociażby 4 dni temu, także jak widać wszystko idzie w dobrym kierunku.

Kiedy możemy spodziewać się powrotu na boisko. Kapitan Lubuszanina Paweł Iwanicki potwierdza że jak wrócisz drużyna będzie jeszcze mocniejsza.

Na te chwilę cieżko powiedzieć, ciężko oszacować dokładny czas powrotu. Wiadomo jest, że chciałbym jak najszybciej ale pośpiech byłby tu złym doradcą. Z natury jestem optymistą, może czasami przesadnym i wierzę ze do końca miesiąca już będę w pełni sił a może i szybciej ale tak jak mówię konkretnie ciężko stwierdzić datę powrotu na boisko. A co do słów Iwana, takie stwierdzenia cieszą i dodają wiele mocy.

Następny mecz

VIII kolejka IV ligi wielkopolskiej

 Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka 

            ostrovia lubuszanin trzcianka 

21.09.2019 (sobota)     godz. 17:00

      Ostrów Wielkopolski

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin