Podział punktów w Kole

XXI kolejka IV ligi wielkopolskiej

Olimpia Koło - Lubuszanin Trzcianka  1:1 (1:1)

Skład Lubuszanina: Olesiński - Barabasz, Bany, Cyruk, Feciuch, Czapliński, Guilerme (46' Szwedek), Majtyka, Juracki, Iwanicki, Kpassa (60' Grygier)

Gospodarze uzyskali gola już w 3 minucie po trafieniu Bartosza Kowalskiego z rzutu karnego. Wyrównanie w 44 minucie po dokładnym podaniu Łukasza Cyruka na listę strzelców wpisał się Paweł Iwanicki.

W II połowie Lubuszanin zdecydowanie przeważał. W doliczonym czasie gry sędzia główny Mariusz Sikorski z Gniezna nie uznał gola w 92 minucie Łukasza Cyruka potwierdza kierownik drużyny Krzysztof Grzyśnik, zawodnik Lubuszanina Łukasz Cyruk oraz obraz telewizyjny TV Lokalna Trzcianka.

Jak widać poniżej Łukasz Cyruk, wybiegając zza obrońcy zdobył gola. który nie został uznany ?! nie był na pozycji spalonej !!!

konrowersja

"... Mieliśmy 4-5 sytuacji 100% i nic nie chciało wpaść. Takie mecze się zdarzają, do tego kontuzja Zielińskiego na rozgrzewce, w przerwie kontuzja Kpassy. Wielka szkoda gramy dalej ..." potwierdził po meczu Jarosław Feciuch trener Lubuszanina Trzcianka.

21 kolejka aktualna tabela

21 kolejka aktalna

Już w sobotę 16 marca hit wiosny przy Piotra Skargi w Trzciance. Lider tabeli Lubuszanin zagra z wiceliderem Nielbą Wągrowiec. Początek spotkania o godzinie 14- tej. Zapraszamy kibiców na pojedynek, który zapowiada się niezwykle ciekawie. Przypomnijmy że w pierwszej rundzie 15 sierpnia w Wągrowcu Lubuszanin wygrał 3:0 po trafieniach Orlando Kpassa, Błażeja Nowaka i Dawida Zielińskiego.