23.03.2019

Trzeci remis z rzędu lidera

Podopieczni Jarosława Feciucha przegrywali w Kórniku już 2:0 ale wyciągnęli wnioski i doprowadzili w końcówce do wyrównania. Dwa gole dla Naszego zespołu zdobył Krystian Feciuch. Warto dodać że Lubuszanin kończył mecz w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce a w konsekwencji czerwonej dla obchodzącego 23 urodziny Jakuba Czaplińskiego.

Kotwica Kórnik - Lubuszanin Trzcianka 2:2 (1:0)

Patryk Bordych x2 dla Kotwicy - Krystian Feciuch x2 dla Lubuszanina

kotwica lubu 2019

Skład Lubuszanina: Wojciech Olesiński -  Radosław Barabasz, Mateusz Bany, Rafał Majtyka (75' Wiesław Natkaniec), Dariusz Juracki (46' Kacper Grygier), Jakub Czapliński, Wojciech Szwedek (46' Mikołaj Łuczak), Paweł Iwanicki,  Krystian Feciuch, Costa Macedo Guilerhme, Łukasz Cyruk

Bez trzech podstawowych graczy Lubuszanin w meczu z Kotwicą kontuzjowani Dawid Zieliński, Paweł Wicher i Orlando Kpassa. Gospodarze sobotniego meczu objęli prowadzenie w 10 minucie po uderzeniu Patryka Bordycha. Lubuszanin mógł doprowadzić do wyrównania w 14 minucie jednak Radosław Barabasz nie wykorzystał rzutu karnego strzelił nad bramką. Do przerwy jednobramkowe prowadzenie miejscowych. Po zmianie stron w 50 minucie ponownie Patryk Bordych tym razem z rzutu karnego wpisał się na listę strzelców i wyprowadził na dwubramkowe prowadzenie kórniczan.W 72 minucie strzał z dystansu z 18- go metra Krystiana Feciucha błąd bramkarza gości i pierwsze trafienie w Kórniku dla Naszej drużyny. Po minucie druga żółta kartka a w konsekwencji czerwona dla Jakuba Czaplińskiego i Lubuszanin w osłabieniu. Lider tabeli pokazał klasę w 85 minucie ponownie Krystian Feciuch strzałem z dystansu doprowadził do wyrównania.

Po meczu trener Lubuszanina Jarosław Fecuch potwierdził jasno mecz niewykorzystanych szans (karny nietrafiony, słupek, poprzeczka), dwie sytuacje 100%. Dwie bramki Krystiana. Liczę na szybki powrót do składu Dawida Zielińskiego, Pawła Wichra i Orlando Kpassa.