MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Puchar jest Nasz. Lubuszanin - Iskra Szydłowo 3:0

Podopieczni Jarosława Feciucha nie pozostawili złudzeń w finałowym meczu Pucharu Polski OZPN Piła. Do przerwy dwa gole autorstwa Radosława Barabasza z rzutów wolnych. Wynik meczu ustalił wprowadzony Mikołaj Łuczak. To drugi z rzędu i siódmy w historii pucharowy sukces Naszej drużyny na szczeblu okręgu pilskiego

Puchar jest nasz 1

Skład Lubuszanina Trzcianka: W. Olesiński - J. Czapliński, R. Barabasz (79' P. Ziopaja), M. Bany, D. Juracki - Ł. Cyruk (46' M. Łuczak), D. Zieliński, R. Majtyka (59' W. Szwedek), P. Iwanicki, G. Macedo (46' K. Grygier) - P. Wicher (82' O. Kpassa)

MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka po raz drugi z rzędu i po raz siódmy w historii zdobył Puchar Polski na szczeblu OZPN Piła! Nasz zespół pokonał w finale Iskrę Szydłowo 3-0 po dwóch golach Radosława Barabasza i jednym Mikołaja Łuczaka. Puchar jest nasz! Ten puchar do Lubu należy!

W środę, 24 kwietnia br., na stadionie MOSiR w Pile odbył się finał Pucharu Polski Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile. W finale MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka zmierzył się z Iskrą Szydłowo. Podopiecznych Jarosława Feciucha wspierała dopingiem 500-osobowa grupa kibiców Lubuszanina oraz władze Trzcianki.

Przed rozpoczęciem meczu, odegrano hymn Polski i zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie od pierwszych minut przebiegało pod dyktando lidera IV ligi. W 31 minucie, sędzia podyktował rzut wolny po faulu na Pawle Wichrze, do piłki podszedł Radosław Barabasz, który mocnym strzałem z trzydziestu metrów umieścił piłkę w okienku bramki. Chwilę później, prowadzenie Lubuszanina mógł podwyższyć kapitan Paweł Iwanicki, ale jego uderzenie okazało się minimalnie niecelne. W 41 minucie przed polem karnym sfaulowany został Brazylijczyk Guilherme Macedo. Do piłki podszedł ponownie Radosław Barabasz i ponownie nie dał szans bramkarzowi Iskry na skuteczną interwencję, zdobywając swojego drugiego gola w tym meczu. Iskra miała dwie okazje na zdobycie bramki, jednak brakowało skuteczności. Do przerwy Lubuszanin prowadził 2-0.

Po zmianie stron, podopieczni Jarosława Feciucha w pełni kontrolowali przebieg meczu i stworzyli sobie kilka okazji, jednak dopiero w 90 minucie wynik na 3-0 ustalił Mikołaj Łuczak, który otrzymał znakomite podanie od Dawida Zielińskiego i bramkę zdobył po indywidualnym rajdzie. Po końcowym gwizdku to zawodnicy i kibice Lubuszanina mogli cieszyć się z drugiego z rzędu, a trzeciego w historii zwycięstwa w tych prestiżowych rozgrywkach pucharowych.

Medale i puchary zespołom, sędziom i najlepszemu zawodnikowi meczu – Radosławowi Barabaszowi z Lubuszanina, wręczali Adam Luboński – Prezes OZPN Piła, Jacek Bogusławski - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Krzysztof Jaworski – Burmistrz Trzcianki oraz Tobiasz Wiesiołek – Wójt Gminy Szydłowo.

Dzięki triumfie w Pucharze Polski na szczeblu OZPN Piła, MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka walczyć będzie o wojewódzki Puchar Polski. W maju, na trzcianeckim stadionie OSiR odbędzie się mecz półfinałowy, a przeciwnikiem „Lubu” będzie III-ligowa Polonia Środa Wielkopolska – zespół, który przed rokiem rywalizował z Lubuszaninem w finale i reprezentował Wielkopolskę na szczeblu centralnym. Trofeum zdobyte przez trzcianecki zespół można oglądać w Urzędzie Miejskim Trzcianki, w Biurze Obsługi Klienta, na parterze budynku.

finał pucharu 2

 puchar jest nasz 3

Najlepszym zawodnikiem finałowego meczu autor dwóch goli Radosław Barabasz

finał pucharu 9

finał pucharu 7

finał pucharu

finał pucharu 3

finał pucharu 11

finał pucharu 14

finał pucharu 16

finał pucharu 4

Na pięciu stadionach zostały rozegrane finałowe spotkania OZPN Piła, OZPN Poznań, OZPN Konin, OZPN Leszno i OZPN Kalisz 

Finał OZPN Piła  Iskra Szydłowo - Lubuszanin Trzcianka 0:3 stadion Miejski w Pile 

Finał OZPN Poznań  Sparta Oborniki - Polonia Środa Wielkopolska 1:1 k. 3:4 stadion w Obornikach 

Finał OZPN Konin Sokół Kleczew - Górnik Konin 1:0 w Turku 

Finał OZPN Leszno Rydzyniak Rydzyna - Obra Kościan 2:2 k. 1:3 w Rydzynie 

Finał OZPN Kalisz KKS Kalisz - Jarota Jarocin 6:0 stadion w Kaliszu

 W półfinale WZPN Poznań  Lubuszanin zagra w Trzciance z Polonią Środa Wielkopolska. Mecz zaplanowano na 21 maja (wtorek) godz 18:00

------------------------------------------------------------------------------

23.04.2019

Jutro poznamy pięciu zwycięzców okręgowego szczebla Totolotek Pucharu Polski, a już dziś rozlosowane zostały pary etapu wojewódzkiego.

Losowanie przeprowadził Dyrektor Biura Wielkopolskiego ZPN P. Maciej Chłodnicki

losowanie1

losowanie2

losowanie3

23.04.2019

Wygrana trampkarzy w Okonku

Kolejne zwycięstwo podopiecznych Łukasza Brody tym razem w Okonku z miejscowym Włókniarzem 4:1. Na listę strzelców wpisali się Strzelecki x2, Skupiński, Myszogląd

Skład trampkarzy Lubuszanina: Skiba, Bielecki, Lisowski, Pisarski, Nowak, Kenig, Szacho-Gluchowicz, Morajko, Strzelecki, Myszogląd, Skupiński
Rezerwa: Rajski, Szymański, Haluja

Trampkarze Lubuszanina Trzcianka

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wielka sobota dla Lubuszanina

Po golach Radosława Barabasza i Pawła Iwanickiego MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka wygrał w Krobii 2-0 z Krobianką i utrzymał fotel lidera

Lubuszanin Trzcianka

27 kolejka wyniki

27 kolejka tabela

Już w najbliższą środę (24 kwietnia) o godz.17:00 na stadionie MOSiR w Pile (ul. Żeromskiego 90) odbędzie się mecz finałowy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Piła. MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka zmierzy się z Iskrą Szydłowo. Zapraszamy wszystkich kibiców Lubuszanina do licznego przybycia i gorącego dopingowania naszego zespołu! 

Natomiast kolejny mecz ligowy w Trzciance, Lubu rozegra 27 kwietnia z Polonią Leszno. Początek tego spotkania o godz.16:00.

Następny mecz 

XXXVI kolejka IV ligi wielkopolskiej

Lubuszanin Trzcianka - Victoria Września

  lubuszanin trzcianka victoria września

 20 czerwca 2019 r. (czwartek) godz. 17:00

   Trzcianka

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Jonasz Górzny (Orzeł Wałcz), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin), Kirill Isachenko (FK Orsha), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme Macedo (E.C. Santo André)

Ubyli:

Konrad Syldatk (wypożyczenie Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin