Lubuszanin Trzcianka - Warta Międzychód  2:1 (0:1)

Lubuszanin Trzcianka Warta Miedzychod

Skład Lubuszanina: Jonasz Górzny - Mateusz Bany, Radosław Barabasz, Dawid Zieliński, Rafał Majtyka (46' Eryk Krysztopowicz), Mikołaj Łuczak (46' Guilerme), Wiesław Natkaniec (64' Kacper Grygier), Łukasz Cyruk (87' Piotr Ziopaja),Jakub Czapliński, Paweł Iwanicki, Paweł Wicher

Skład Warty Międzychód: Konrad Galus - Olekseii Laban, Alan Gałążewski (34' Michał Kępski), Mariusz Wożniak, Marcin Kaczmarek (78' Patryk Bierka), Łukasz Wesołowski, Patryk Smolarek, Paweł Szczepaniak (70' Bartosz Nowak), Adam Dyzert, Piotr Fontowicz, Jarosław Krysiak (87' Łukasz Adamczak)

lubu warta

W 7 minucie idealnej okazji na objęcie prowadzenia dla gości nie wykorzystał Jarosław Krysiak, w odpowiedzi 14 minucie strzał Pawła Iwanickiego obok bramki. Próbowali jeszcze Mateusz Bany i Radosław Barabasz z rzutu wolnego bez powodzenia. Zespół gości objął prowadzenie w 37 minucie po klasycznej kontrze autorem gola Jarosław Krysiak.W 42 minucie składna akcja Lubuszanina zakończona strzałem nad bramką Łukasza Cyruka. Do przerwy jednobramkowe prowadzenie przyjezdnych. Po zmianie stron dwa stałe fragmenty gry dla Naszej drużyny. W 47 minucie z rzutu wolnego strzał Radosława Barabasza obok bramki, w 48 minucie rzut rożny dośrodkowanie Łukasza Cyruka wprost na głowę Radosława Barabasza, który doprowadził do wyrównania. Nie minęły 4 minuty zagranie Jakuba Czaplińskiego do Mateusza Banego, który wyprowadza Lubuszanina na prowadzenie. W 68 minucie mocne uderzenie Dawida Zielińskiego piłka odbiła się od słupka.Goście mogli doprowadzić do wyrównania. Po strzale wprowadzonego Bartosza Nowaka piłkę z linii bramkowej wybił Mateusz Bany. W końcowych fragmentach uderzenia Łukasza Cyruka, Pawła Wichra i Guilherme jednak wynik nie uległ zmianie. Ostatecznie podopieczni Jarosława Feciucha pokonali ambitnie grającą Wartę.

radosc lubu

35 kolejka niedziela

35 kolejka niedziela tabela

W 36 kolejce podopieczni Jarosława Feciucha zagrają na wyjeżdzie  z zamykającą ligową tabelę ekipą Zjednoczonych, Mecz w Trzemesznie zaplanowano na sobotę 15 czerwca początek godzina 13:00.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Nowa trybuna na stadionie już zamontowana

trybuna

Zamówiona przez Gminę Trzcianka nowa trybuna z 84 miejscami siedzącymi została już zamontowana i znajduje się w sektorze gości stadionu OSiR.