Waleczny Lubuszanin

Podopieczni Jarosława Feciucha pomimo że przegrywali w Trzemesznie potrafili obrócić losy rywalizacji. Gole Pawła Wichra i Orlando Kpassa zapewniły trzy punkty do IV- ligowego dorobku. Brawo brawo brawo !!!

Zjednoczeni Trzemeszno - Lubuszanin Trzcianka 1:2 (0:0)

Piotr Mroziński 56' dla Zjednoczonych - Paweł Wicher 75', Orlando Kpassa 76' dla Lubuszanina (w 37 minucie Kacper Grygier nie strzelił rzutu karnego)

trzemeszno lubuszanin

Komentarz Jarosława Feciucha trenera Lubuszanina Trzcianka po meczu ze Zjednoczonymi Trzemeszno

"... Bardzo dobra gra w pierwszej połowie i stworzenie sobie 4 sytuacji 100% i rzut karny. Niestety nic nie chciało wpaść, brakło skuteczności. Po przerwie rywal po kontrze zdobywa bramkę i robi sie nerwowo. Na szczęście mamy świetnych napastników- Wicher, Kpassa i wywozimy cenne 3 pkt. Walczymy dalej !!! ..."

36 kolejka wyniki

36 kolejka tabela

W przedostatniej 37 kolejce sezonu 2018/2019 Nasza drużyna zagra w Trzciance z Victorią Września. Mecz zaplanowano na  20 czerwca (czwartek) początek godzina 17:00. Natomiast ostatni mecz sezonu podopieczni Jarosława Feciucha zagrają w Pniewach z Sokołem. To spotkanie odbędzie się 23 czerwca (niedziela) godz. 17:00. Zapraszamy kibiców na obydwa spotkania.