Pozostał niedosyt

Drugi remis w drugim meczu w IV lidze Lubuszanina

Lubuszanin Trzcianka - Polonia Kępno 1:1

(45' Kacper Grygier rzut karny dla Lubuszanina , 11' Filip Latusek dla Polonii Kępno)

lubu z kepnem

Skład Lubuszanina:Łukasz Benedykciński - Macin Budnik, Piotr Ziopaja (46' Bartosz Wrzosek), Jakub Czapliński, Piotr Przygocki, Rafał Majtyka, Adrian Pietrowski, Kacper Grygier, Mikołaj Łuczak (60' Michał Pakuła), Paweł Iwanicki (74' Emihrad Mchedlidze), Paweł Wicher

Spotkanie z pierwszą dogodną sytuacją w 3 minucie dla przyjezdych strzał kapitana Polonii Łukasza Walczaka obok bramki. W odpowiedzi w 8 minucie po dośrodkowaniu Adriana Pietrowskiego, Paweł Iwanicki kapitan Lubuszanina głową strzał niecelny. Najlepsza okazja dla Lubuszanina w 10 minucie jednak Paweł  Wicher w polu karnym minął się z piłką. Goście w 11 minucie przeprowadzili kontrę. Filip Latusek zdecydował się na centrostrzał który zaskoczył Łukasza Benedykcińskiego. Lubuszanin próbował doprowadzic do wyrównania w 30 minucie Paweł Wicher oddał strzał piłkę odbił bramkarz gości Grzegorz Kubiszyn, dobitka Rafała Majtyki i jeszcze raz na posterunku bramkarz.W 45 minucie podopieczni Jarosłąwa Feciucha doprowadzili do wyrównania. Paweł Iwanicki faulowany przez obrońcę gości Mikołaja Kubachę i sędzia główny Sebastian Lorek podyktował rzut karny. Skutecznym egzekutorem jedenastki Kacper Grygier.

kacper grygier karny gol

Po zmianie stron przewaga Lubuszanina okazja w 50 minucie Paweł Iwanicki wdarł się w pole karne minął obrońcę i strzelił tuż obok bramki. W 68 minucie mocny strzał Rafała Majtyki z trzydziestego metra pewna interwencja Grzegorza Kubiszyna. W 83 minucie goście przeprowadzili kontrę Szymon Pawlak z bliskiej odległości uderzył wysoko nad bramką. W 85 minucie wprowadzony po przerwie Emihrad Mchedlidze zagrał w polu karnym do Michała Pakuły ten oddał strzał bez powodzenia. W 90 minucie kolejne uderzenie Piotra Przygockiego tuż obok bramki. Ostatecznie mecz zakończony remisem 1:1.

Lubuszanin Trzcianka Polonia Kepno 1 1

2 kolejka wyniki

2 kolejka tabela

Już w najbliższą niedzielę 18 sierpnia podopieczni Jarosława Feciucha zagrają w Gołuchowie z miejscowym LKS- em. Początek spotkania o godzinie 12- tej.