Lubuszanin na zwycięzkiej ścieżce

Podopieczni Jarosława Feciucha wygrali na trudnym terenie w Kościanie z miejscową Obrą 1:0. Autorem zwycięskiego gola w 49 minucie kapitan drużyny Paweł Iwanicki. Dzięki kolejnej wygranej Lubuszanin awansował na trzecie miejsce w tabeli i do prowadzącej drużyny LKS Gołuchów traci punkt.

Obra Kościan - Lubuszanin Trzcianka 0:1 (0:0)

Skład Lubuszanina: Vadym Dmytroczenko - Piotr Ziopaja, Marcin Budnik, Piotr Przygocki, Adrian Pietrowski, Krystian Feciuch, Jakub Czapliński (60' Kacper Grygier), Rafał Majtyka, Michał Pakuła (68' Emihrad Mchedlidze), Paweł Iwanicki, Paweł Wicher (82' Bartosz Wrzosek)

Komentarz Jarosława Feciucha po meczu w Kościanie

Świetny mecz, zawodnicy zostawili dużo zdrowia. Byliśmy zespołem lepszym, który stworzył wiele sytuacji bramkowych. Szkoda że nie strzeliliśmy drugiej bramki, Sytuacje mieliśmy, które uspokoiłyby mecz, a tak do końca nerwowo było. Brawo dla zawodników za pełne zaangażowanie przez 90 minut.

12 kolejka wyniki

12 kolejka tabela

W następnej 13 kolejce IV ligi wielkopolskiej Lubuszanin zagra przed własną publicznością z KS Opatówek. Mecz zaplanowano na sobotę 19 pażdziernika początek godzina 14:00.