Szkoda straconych punktów

Lubuszanin Trzcianka - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:2 (0:1)

Zbigniew Zakrzewski zapewnił wygraną Tarnovii w Trzciance. Gole w 41 i 71 minucie z rzutu karnego. Podopieczni Jarosława Feciucha mieli swoje szanse między innymi w pierwszej połowie w poprzeczkę z rzutu wolnego trafił Jakub Budzyń. W drugiej części również w poprzeczkę uderzenie autorstwa Marcina Urbańskiego. Okazje pod bramką miał również obchodzący 33 urodziny Wojciech Wypusz, ale tym razem bez powodzenia.

Lubuszanin kontra Tarnovia

Skład Lubuszanina Trzcianka: Bartosz Gibasiewicz - Robert Grzymski, Jarosław Feciuch, Łukasz Broda (69 ' Radosław Wącisz), Adam Lebiotkowski, Marcin Urbański, Jakub Budzyń (73' Wiesław Natkaniec), Mateusz Kaczor, Jakub Mleczak (65' Mateusz Zieliński), Wojciech Wypusz, Michał Wawszczak
Skład Tarnovii Tarnowo Podgórne: Jacek Brzuśkiewicz - Mateusz Niemczyk, Adrian Kaliszn, Piotr Zakrzewski, Marcin Mazurek, Marcin Kikut, Damian Szurgot, Krystian Mańczak, Robert Bochińśki, Kamil Bżdziel, Zbigniew Zakrzewski (77' Paweł Kowal)
Lubuszanin przystąpił do rywalizacji bez kontuzjowanych Pawła Iwanickiego, Pawła Wichra i Wojciecha Szwedka. Pierwszy strzał w meczu w 10 minucie oddał Kamil Bżdziel czujny w bramce Bartosz Gibasiewicz. Podopieczni Jarosława Feciucha w pierwszej próbie w 15 minucie z rzutu wolnego Jakub Budzyń uderzenie w poprzeczkę. 25 minuta obok bramki Wojciech Wypusz. W 41 minucie prowadzenie dla podopiecznych Szymona Bartkowiaka strzałem z przewrotki uzyskał Zbigniew Zakrzewski. Do przerwy goście z jednobramkową przewagą. Po zmianie stron najlepsza okazja dla Lubuszanina w 58 minucie dośrodkowanie Jakuba Budzynia tuż obok bramki głową Wojciech Wypusz. W 60 minucie Zbigniew Zakrzewski mocny strzał broni Bartosz Gibasiewicz. Dwa grożne strzały w kolejnych akcjach Marcina Kukuta i Zbigniewa Zakrzewskiego Gibasiewicz na posterunku. W 66 minucie w poprzeczkę trafia Marcin Urbański, w 71 minucie rzut karny wykorzystuje Zbigniew Zakrzewski. W 75 minucie Marcin Kukut broni efektownie Bartosz Gibasiewicz. w 85 minucie wprowadzony po przerwie Wiesław Natkaniec strzela obok bramki.
Lubuszanin Tarnovia

Po meczu Zbigniew Zakrzewski był zadowolony nie tylko z wyniku, ale z gry zespołu.

''....To już była inna Tarnovia nie taka jak z ostatniego przegranego meczu z Mieszkiem Gniezno, lecz drużyna walcząca o każdy metr boiska..." - potwierdził autor dwóch trafień napastnik Tarnovii Tarnowo Podgórne.