Grała młodzież

Juniorzy Lubuszanin Trzcianka - KS Leżenica 4:1 (3:1)

Skład Lubuszanina: Jan Kożlarek, Filip Nowak, Bartosz Kęciński, Mateusz Michałek, Damian Sosiński, Mateusz Wysocki, Bartosz Ratajczak, Bartosz Klinicki, Mateusz Kosidło, Bartosz Gryglicki, Daniel Ratajczak po przerwie Jonasz Górzny, Kacper Winiarski, Kamil Karlak, Szymon Szybisty

Gole dla Lubuszanina: Daniel Ratajczak x 2, Bartosz Gryglicki, Bartosz Ratajczak

juniorzy Lubuszanin KS Leżenicajuniorzy

juniorzy Lubu z LeżenicąRadość juniorów

Opinia Radosława Bączyka trenera juniorów Lubuszanina po meczu z KS Leżenica.

Po dobrym meczu szczególnie w 1 połowie wygrana 4:1. W 13 minucie Bartosz Gryglicki po podaniu Mateusza Wysockiego i obejmujemy prowadzenie. Po dobrym spotkaniu w 31 minucie Daniel Ratajczak po podaniu Mateusza Wysockiego i dwubramkowe prowadzenie. W 39 minucie piękny strzał zawodnika gości, w 45 minucie Daniel Ratajczak i bramka do szatni. Do przerwy 3 do 1- go. W drugiej połowie gra trochę spadła, ale w 81 minucie z karnego Bartosz Ratajczak. Brawa dla całego zespołu. Teraz nas czeka ciężki wyjazd 29 kwietnia (piątek) do Jastrowia.