Juniorzy grupa finałowa Polonia Jastrowie - Lubuszanin Trzcianka 0:4 (0:1)

Bardzo dobrze wypadli juniorzy Lubuszanina Trzcianka w 4 kolejce grupy mistrzowskiej OZPN Piła. Po remisie na inaugurację w Łobżenicy z Pogonią 1:1, pauzie w 2 kolejce, wygranej u siebie z KS Leżenica 4:1 tym razem wygrana podopiecznych Radosława Bączyka w Jastrowiu z miejscową Polonią 4:0.

Polonia Jastrowie Lubuszanin Trzcianka 0 4

Radosław Bączyk trener juniorów Lubuszanina Trzcianka           Komentarz Radosława Bączyka po meczu z Polonią Jastrowie

Wygrana na ciężkim terenie i fatalnym boisku. Początek meczu nie wskazywał, że gładko zwyciężymy. Ataki gospodarzy czytała nasza defensywa. W 30 minucie na boisku pojawił się Kacper Winiarski, który rozruszał naszą grę. W 35 minucie zdobył piękną bramkę, a w 61 minucie popisał się piękną asystą do Mateusza Kosidły i prowadzimy dwa do zera. W 70 minucie gospodarze dostają czerwoną kartkę i gramy w przewadze. W 81 minucie z rzutu rożnego Mateusz Michałek i w 86 minucie po wejściu na boisko piękna bramka Kamila Zwolińskiego. Bardzo dobry mecz i wygrana 4:0. Cieszy gra defensywna całego zespołu i skuteczność.

Skład Lubuszanina: Jonasz Górzny - Filip Nowak, Bartosz Kęciński, Mateusz Michałek, Damian Sosiński, Mateusz Wysocki, Bartosz Ratajczak, Daniel Ratajczak, Mateusz Kosidło, Kamil Karlak, Bartosz Gryglicki zmiany Przemysław Nalewajek, Kacper Winiarski, Kamil Zwoliński, Szymon Szybisty

9.KP Leżenica 3 0 3:15

W 5 kolejce podopieczni Radosława Bączyka w niedzielę 8 maja zagrają w Trzciance z Sokołem Damasławek początek meczu godz. 11:00