Wygrana po ciężkim boju

Podopieczni Jarosława Feciucha zainkasowali kolejne trzy punkty do IV- ligowej tabeli wygrywając ze Zjednoczonymi Trzemeszno 2:1. Do przerwy dwa gole dla Lubuszanina autorstwa Wojciecha Wypusza i Wiesława Natkańca. Po zmianie stron jedno trafienie dla przyjezdnych autorstwa Krzysztofa Chojnackiego.

LUBU KONTRA TRZEMESZNO

Lubuszanin Trzcianka - Zjednoczeni Trzemeszno 2:1 (2:0)

Skład Lubuszanina: Bartosz Gibasiewicz - Robert Grzymski, Łukasz Broda, Radosłąwa Wącisz, Adam Lebiotowski, Marcin Urbański (60' Mateusz Zieliński), Jakub Budzyń, Jakub Mleczak(66' Bartosz Klinicki), Wiesław Natkaniec (73' Paweł Iwanicki), Wojciech Wypusz (89' Krzysztof Kryg), Michał Wawszczak
Skład Zjednoczeni Trzemeszno: Szymon Menz - Krzysztof Chojnacki, Dawid Ciążyński, Mikołaj Humański, Krzysztof Majchrzak, Grzegorz Meller, Konrad Nadolny, Tomasz Neumann, Hubert Siwa, Kamil Wysocki, Bartosz Żołątkiewicz

Lubuszanin Trzcianka Zjednoczeni Trzemeszno 2 1
Pierwszy strzał w meczu oddał w 3 minucie zawodnik zespołu gości Dawid Ciążyński pewnie w bramce Bartosz Gibasiewicz. W odpowiedzi w 6 minucie w zamieszaniu podbramkowym Marcin Urbański uderza nad bramką. W kolejnej akcji spotkania strzał Roberta Grzymskiego wybija przed siebie Szymon Menz dobitka Wojciecha Wypusza skuteczna. Okazje pod bramką w 37 minucie w zamieszaniu podbramkowym błąd obrony wykorzystuje Wiesław Nataniec. W kolejnej akcji pojedynku tym razem Wiesław Natkaniec w sytuacji sam na sam strzelił wprost w bramkarza gości Szymona Menza. Do przerwy dwubramkowe prowadzenie Lubuszanina. Po zmianie stron rzut wolny w 47 minucie Bartosz Żołątkiewicz - były zawodnik Lubuszanina Trzcianka uderza tuż obok słupka, próba Krzyszfofa Chojnackiego bez powodzenia. Podopieczni Jarosława Feciucha mieli swoje szanse po uderzeniu Łukasza Brody piłkę z linii bramkowej wybija obrońca przyjezdnych, strzały Marcina Urbańskiego i Wojciecha Wypusza obok bramki, Jakuba Budzynia wprost w bramkarza. Podopieczni Łukasza Kańczukowskiego wyprowadzili kontrę w 66 minucie autorem gola Krzysztof Chojnacki. Ostatecznie po ciężkim boju trzy punkty na koncie Lubuszanina.

Opinia Jarosława Feciucha po meczu ze Zjednoczonymi Trzemeszno

Jarosław Feciuch trener Lubuszanina Trzcianka

Świetna pierwsza połowa w wykonaniu mojego zespołu, dwie bramki zdobyte oraz stworzenie kolejnych sytuacji bramkowych po ładnych, ciekawych akcjach . W drugiej połowie również dobrze weszliśmy w mecz, kolejna sytuacja do podwyższenia wyniku , przeciwnicy wybijają piłkę z linii bramkowej. W momencie gdy po serii błędów w defensywie zespół z Trzemeszna zdobył kontaktową bramkę i przejął inicjatywę . Od tego momentu graliśmy żle, nerwowo, chaotycznie . Brakowało spokojnego utrzymywania się przy piłce i konstruowania kolejnych akcji. Zaczęliśmy grać ''długą '' piłką , co było wodą na młyn dla naszego rywala. Na szczęście udało nam się dowieżć korzystny wynik do końca i zainkasować kolejne 3 punkty.