Nikt nie jest zadowolony

Wełna Skoki - Lubuszanin Trzcianka 2:2 (1:1)

Wełna Skoki Lubuszanin 2 2

Remisem 2:2 zakończył się mecz pomiędzy Wełną Skoki a Lubuszaninem Trzcianka w XXVI rundzie IV ligi wielkopolskiej północ. Gospodarze sobotniego meczu szybko objęli prowadzenie w 2 minucie Mateusz Chachuła wykorzystał nadarzającą się okazję i pewnie z bliskiej odległości pokonał Bartosza Gibasiewicza. Zaskoczeni takim obrotem sprawy podopieczni Jarosława Feciucha wyrównali w 30 minucie. Stały fragment gry z rzutu rożnego precyzyjne dośrodkowanie Jakuba Budzynia wykończył Adam Lebiotkowski. Kilka dogodnych sytuacji z obydwu stron do przerwy jednak po pierwszej części remisowo. Po zmianie stron stron w 49 minucie Mateusz Zieliński dokładnie zagrał w pole karne do Wojciecha Wypusza, który tym razem nie dał szans Bartłomiejowi Działo i dopełnił dzieła. Lubuszanin z jednobramkowego prowadzenie cieszył się do 78 minuty. Składną akcję całego zespołu wykończył Norbert Okonowski. W końcówce meczu kilka dogodnych sytuacji podopiecznych Pawła Kutyni. Bliscy pokonania Bartosza Gibasiewicza byli Radosław Modlibowski, Arkadiusz Dereżyński i Jakub Ślósarczyk. Zabrakło skuteczności w najważniejszych momentach szkoda - potwerdził trener miejscowych, Paweł Kutynia. Jarosław Feciuch był niezadowolony z postawy swoich podopiecznych i potwierdził, że zespół zagrał słaby mecz w porównaniu do ambitnie grających rywaliWełna Lubuszanin 2 2