Juniorzy grupa finałowa Lubuszanin Trzcianka - Sokół Damasławek 1:1 (0:1) gol dla Lubuszanina Bartosz Ratajczak

Skład Lubuszanina: Kożlarek - Nowak, Kęciński, Michałek, Sosiński, Wysocki, Ratajczak B., Klinicki, Zwoliński, Karlak, Gryglicki po przerwie Ratajczak M., Grygier, Szybisty, Ignaczak

Lubuszanin Trzcianka Sokół Damasławek 1 1

Komentarz Radosława Bączyka trenera juniorów Lubuszanina Trzcianka

Dziś zagraliśmy swój najsłabszy mecz w tej rundzie osłabieni brakiem Daniela Ratajczaka i Kacpra Winiarskiego. W pierwszej połowie nasza gra była szarpana dużo niedokładności. Goście grożnie kontratakowali, popełnialiśmy dużo błędów w defensywie i po jednym z nich w 41 minucie straciliśmy bramkę. W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka ostrych słów. Pojawił się na boisku Kacper Grygier i w drugiej połowie oglądaliśmy inny zespół. Dużo sytuacji brakowych, ale dobrze spisywał się bramkarz gości. W końcówce meczu zaryzykowaliśmy. Zagraliśmy na trzech napastników i to się opłaciło. W 90 minucie w zamieszaniu pod bramką jak profesor zachował się Bartosz Ratajczak i strzelił wyrównującego gola. Cieszy gra w drugiej połowie i ten punkt bo nadal jesteśmy w czołówce.