MKS SAPA Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Juniorzy

 

Juniorzy Lubuszanina   Juniorzy Lubuszanina                                                           

Grupa finałowa juniorów starszych wiosna 2016

 

Wyniki 3 kolejki grupa finałowa OZPN Piła
Lubuszanin Trzcianka - KS Leżenica 4:1
Płomień Połajewo - Sparta Złotów 2:1
Nielba Wągrowiec - Sokół Damasławek 2:0
Pogoń Łobżenica - Polonia Jastrowie 8:0
GLKS Wysoka pauza
Tabela grupy finałowej OZPN Piła
1.Nielba Wągrowiec 3 9 7:0
2.Pogoń Łobżenica 3 7 16:3
3.Lubuszanin Trzcianka 2 4 5:2
4.Polonia Jastrowie 3 3 8:10
5.Sparta Złotów 2 3 3:3
6.Płomień Połajewo 2 3 3:9
7.GLKS Wysoka 2 3 5:4
8.Sokół Damasławek 2 0 2:6

 

Kolejka 1 : 09-04-2016/10-04-2016

Pogoń Łobżenica 1- 1 Lubuszanin Trzcianka 2016-04-09 14:00

GLKS Wysoka 4-2 Sokół Damasławek 2016-04-09 13:00
Płomień Połajewo 1-8 Polonia Jastrowie 2016-04-10 14:00
Nielba Wągrowiec 4-0 KS Leżenica 2016-04-10 17:00 

Sparta Złotów pauzuje w kolejce

 

Kolejka 2 : 16-04-2016/17-04-2016

KS Leżenica 2-7 Pogoń Łobżenica 2016-04-17 15:00
Polonia Jastrowie 0-1 Nielba Wągrowiec 2016-04-16 13:00
Sokół Damasławek- Płomień Połajewo zmiana terminu 2016-05-26 12:30
Sparta Złotów 2-1 GLKS Wysoka 2016-04-17 11:30

Lubuszanin Trzcianka pauzuje w kolejce

 

Kolejka 3 : 23-04-2016/24-04-2016

Lubuszanin Trzcianka - KS Leżenica 2016-04-24 11:00

Płomień Połajewo 2-1 Sparta Złotów 2016-04-24 11:00
Nielba Wągrowiec 2-0 Sokół Damasławek 2016-04-24 15:00
Pogoń Łobżenica 8-0 Polonia Jastrowie 2016-04-23 14:00
GLKS Wysoka pauzuje w kolejce

 

Kolejka 4 : 30-04-2016/01-05-2016

Polonia Jastrowie - Lubuszanin Trzcianka 2016-04-29 17:30
Sokół Damasławek - Pogoń Łobżenica 2016-04-30 12:30
Sparta Złotów - Nielba Wągrowiec 2016-04-30 14:00
GLKS Wysoka - Płomień Połajewo 2016-04-30 11:00

KS Leżenica pauzuje w kolejce

 

Kolejka 5 : 07-05-2016/08-05-2016

Lubuszanin Trzcianka - Sokół Damasławek 2016-05-08 11:00

Nielba Wągrowiec GLKS Wysoka 2016-05-08 15:00
Pogoń Łobżenica Sparta Złotów 2016-05-07 12:00
KS Leżenica Polonia Jastrowie 2016-05-08 15:00

Płomień Połajewo pauzuje w kolejce

 

Kolejka 6 : 14-05-2016/15-05-2016

Sparta Złotów - Lubuszanin Trzcianka 2016-05-14 11:30

Sokół Damasławek - KS Leżenica 2016-05-15 11:00
GLKS Wysoka - Pogoń Łobżenica 2016-05-14 13:00
Płomień Połajewo - Nielba Wągrowiec 2016-05-15 11:30

Polonia Jastrowie pauzuje w kolejce

 

Kolejka 7 : 21-05-2016/22-05-2016

Lubuszanin Trzcianka - GLKS Wysoka 2016-05-22 11:00

Pogoń Łobżenica - Płomień Połajewo 2016-05-21 12:30
KS Leżenica - Sparta Złotów 2016-05-22 15:00
Polonia Jastrowie - Sokół Damasławek 2016-05-21 12:00

Nielba Wągrowiec pauzuje w kolejce

 

Kolejka 8 : 28-05-2016/29-05-2016

Płomień Połajewo - Lubuszanin Trzcianka 2016-05-28 15:00

Sparta Złotów - Polonia Jastrowie 2016-05-29 11:30
GLKS Wysoka - KS Leżenica 2016-05-28 14:00
Nielba Wągrowiec - Pogoń Łobżenica 2016-05-29 15:00

Sokół Damasławek pauzuje w kolejce

 

Kolejka 9 : 04-06-2016/05-06-2016

Lubuszanin Trzcianka - Nielba Wągrowiec 2016-06-04 11:00
KS Leżenica Płomień Połajewo 2016-06-04 11:00
Polonia Jastrowie GLKS Wysoka 2016-06-04 11:00
Sokół Damasławek Sparta Złotów 2016-06-04 11:00

Pogoń Łobżenica pauzuje w kolejce

                                    

Następny mecz

XVII kolejka IV ligi wielkopolskiej północ

Nielba Wągrowiec - Lubuszanin Trzcianka

Nielba WągrowiecLubuszanin Trzcianka

18.11.(sobota) godz 13:00

   Wągrowiec

 

XVI kolejka IV ligi wielkopolskiej północ

Lubuszanin Trzcianka - Tarnovia Tarnowo Podgórne goście nie dojechali na mecz

Lubuszanin Trzciankatarnovia tarnowo 1

11.11. (sobota) godz.13:00

    Trzcianka

 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni medialni

tvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin