MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Seniorzy

IV liga 2018/2019

 Kadra Hydro Lubuszanin Trzcianka sezon 2018                                                             

19 kolejka tabela

20 KOLEJKA - 02.03.2019
KS Opatówek - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
14:00 Kotwica Kórnik - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Polonia Kępno
Lubuszanin Trzcianka - Unia Swarzędz
Obra 1912 Kościan - Nielba Wągrowiec
14:00 Olimpia Koło - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stainer Polonia Leszno - Farmutil Orkan Śmiłowo
Sokół Pniewy - LKS Gołuchów
Warta Międzychód - Victoria Września
13:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Zjednoczeni Trzemeszno


21 KOLEJKA - 09.03.2019
Farmutil Orkan Śmiłowo - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik - Obra 1912 Kościan
KS Opatówek - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Nielba Wągrowiec - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Olimpia Koło - Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno - Stainer Polonia Leszno
Sokół Pniewy - Warta Międzychód
Unia Swarzędz - LKS Gołuchów
Victoria Września - Zjednoczeni Trzemeszno
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Centra Ostrów Wielkopolski


22 KOLEJKA - 16.03.2019
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Polonia Kępno
Kotwica Kórnik - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Lubuszanin Trzcianka - Nielba Wągrowiec
Obra 1912 Kościan - KS Opatówek
Olimpia Koło - LKS Gołuchów
Stainer Polonia Leszno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Sokół Pniewy - Zjednoczeni Trzemeszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Farmutil Orkan Śmiłowo
Warta Międzychód - Unia Swarzędz
Centra Ostrów Wielkopolski - Victoria Września


23 KOLEJKA - 23.03.2019
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Kotwica Kórnik - Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Nielba Wągrowiec - LKS Gołuchów
Olimpia Koło - Warta Międzychód
Farmutil Orkan Śmiłowo - Obra 1912 Kościan
Polonia Kępno - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy - Victoria Września
Zjednoczeni Trzemeszno - Unia Swarzędz
Stainer Polonia Leszno - Centra Ostrów Wielkopolski

24 KOLEJKA
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Stainer Polonia Leszno
Kotwica Kórnik - LKS Gołuchów
Lubuszanin Trzcianka - KS Opatówek
Obra 1912 Kościan - Polonia Kępno
Olimpia Koło - Zjednoczeni Trzemeszno
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Farmutil Orkan Śmiłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Victoria Września - Unia Swarzędz
Warta Międzychód - Nielba Wągrowiec
Sokół Pniewy - Centra Ostrów Wielkopolski

25 KOLEJKA
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Centra Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik - Warta Międzychód
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Obra 1912 Kościan
KS Opatówek - LKS Gołuchów
Olimpia Koło - Victoria Września
Farmutil Orkan Śmiłowo - Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stainer Polonia Leszno - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Swarzędz - Sokół Pniewy
Zjednoczeni Trzemeszno - Nielba Wągrowiec

26 KOLEJKA
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik - Zjednoczeni Trzemeszno
LKS Gołuchów - Farmutil Orkan Śmiłowo
Lubuszanin Trzcianka - Polonia Kępno
Obra 1912 Kościan - Stainer Polonia Leszno
Olimpia Koło - Sokół Pniewy
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Victoria Września - Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód - KS Opatówek
Centra Ostrów Wielkopolski - Unia Swarzędz

27 KOLEJKA
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Obra 1912 Kościan
Kotwica Kórnik - Victoria Września
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek - Zjednoczeni Trzemeszno
Nielba Wągrowiec - Sokół Pniewy
Olimpia Koło - Unia Swarzędz
Farmutil Orkan Śmiłowo - Warta Międzychód
Polonia Kępno - LKS Gołuchów
Stainer Polonia Leszno - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Centra Ostrów Wielkopolski

28 KOLEJKA
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kórnik - Sokół Pniewy
LKS Gołuchów - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Lubuszanin Trzcianka - Stainer Polonia Leszno
Obra 1912 Kościan - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec
Victoria Września - KS Opatówek
Warta Międzychód - Polonia Kępno
Zjednoczeni Trzemeszno - Farmutil Orkan Śmiłowo
Centra Ostrów Wielkopolski - Olimpia Koło

29 KOLEJKA
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik - Unia Swarzędz
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Warta Międzychód
KS Opatówek - Sokół Pniewy
Nielba Wągrowiec - Olimpia Koło
Farmutil Orkan Śmiłowo - Victoria Września
Polonia Kępno - Zjednoczeni Trzemeszno
Stainer Polonia Leszno - LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Obra 1912 Kościan - Centra Ostrów Wielkopolski

30 KOLEJKA
LKS Gołuchów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik - Olimpia Koło
Lubuszanin Trzcianka - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Obra 1912 Kościan
Sokół Pniewy - Farmutil Orkan Śmiłowo
Unia Swarzędz - KS Opatówek
Victoria Września - Polonia Kępno
Warta Międzychód - Stainer Polonia Leszno
Zjednoczeni Trzemeszno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Centra Ostrów Wielkopolski - Nielba Wągrowiec

31 KOLEJKA
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Warta Międzychód
Kotwica Kórnik - Nielba Wągrowiec
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Victoria Września
KS Opatówek - Olimpia Koło
Obra 1912 Kościan - Lubuszanin Trzcianka
Farmutil Orkan Śmiłowo - Unia Swarzędz
Polonia Kępno - Sokół Pniewy
Stainer Polonia Leszno - Zjednoczeni Trzemeszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne - LKS Gołuchów
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Centra Ostrów Wielkopolski

32 KOLEJKA
Zjednoczeni Trzemeszno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów - Obra 1912 Kościan
Lubuszanin Trzcianka - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Nielba Wągrowiec - KS Opatówek
Olimpia Koło - Farmutil Orkan Śmiłowo
Sokół Pniewy - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Unia Swarzędz - Polonia Kępno
Victoria Września - Stainer Polonia Leszno
Warta Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kotwica Kórnik - Centra Ostrów Wielkopolski

33 KOLEJKA
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Victoria Września
Kotwica Kórnik - KS Opatówek
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Unia Swarzędz
Obra 1912 Kościan - Warta Międzychód
Farmutil Orkan Śmiłowo - Nielba Wągrowiec
Pogoń Nowe Skalmierzyce - LKS Gołuchów
Polonia Kępno - Olimpia Koło
Stainer Polonia Leszno - Sokół Pniewy
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Zjednoczeni Trzemeszno
Lubuszanin Trzcianka - Centra Ostrów Wielkopolski

34 KOLEJKA
Sokół Pniewy - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik - Farmutil Orkan Śmiłowo
LKS Gołuchów - Lubuszanin Trzcianka
Nielba Wągrowiec - Polonia Kępno
Olimpia Koło - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Unia Swarzędz - Stainer Polonia Leszno
Victoria Września - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zjednoczeni Trzemeszno - Obra 1912 Kościan
Centra Ostrów Wielkopolski - KS Opatówek

35 KOLEJKA
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik - Polonia Kępno
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka - Warta Międzychód
Obra 1912 Kościan - Victoria Września
Farmutil Orkan Śmiłowo - KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zjednoczeni Trzemeszno
Stainer Polonia Leszno - Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Sokół Pniewy
LKS Gołuchów - Centra Ostrów Wielkopolski

36 KOLEJKA
Olimpia Koło - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
KS Opatówek - Polonia Kępno
Nielba Wągrowiec - Stainer Polonia Leszno
Sokół Pniewy - Obra 1912 Kościan
Unia Swarzędz - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Warta Międzychód - LKS Gołuchów
Zjednoczeni Trzemeszno - Lubuszanin Trzcianka
Centra Ostrów Wielkopolski - Farmutil Orkan Śmiłowo

37 KOLEJKA
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik - Stainer Polonia Leszno
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - KS Opatówek
LKS Gołuchów - Zjednoczeni Trzemeszno
Lubuszanin Trzcianka - Victoria Września
Obra 1912 Kościan - Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Pniewy
Polonia Kępno - Farmutil Orkan Śmiłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Olimpia Koło
Warta Międzychód - Centra Ostrów Wielkopolski

38 KOLEJKA
Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KS Opatówek - Stainer Polonia Leszno
Nielba Wągrowiec - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Olimpia Koło - Obra 1912 Kościan
Farmutil Orkan Śmiłowo - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Sokół Pniewy - Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Września - LKS Gołuchów
Zjednoczeni Trzemeszno - Warta Międzychód
Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia Kępno

 

MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka

mistrzem rundy jesiennej IV ligi !!!

 

Ćwierćfinał Pucharu Polski OZPN Piła 2018/2019

Radwan Lubasz - Lubuszanin Trzcianka 

Radwan LubaszLubuszanin Trzcianka

23 luty 2019 r. (sobota) 

godz 18:30

   Szamotuły

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme (Corintians)

Ubyli:

Konrad Syldatk (testowany Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin