MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Seniorzy

IV liga 2018/2019

MKS HYDRO LUBUSZANIN TRZCIANKA WIOSNA 2019                                           

Górny rząd od lewej: Dariusz Juracki, Wojciech Szwedek, Rafał Majtyka, Piotr Ziopaja, Kamil Karlak, Dawid Zieliński, Orlande Kpassa, Radosław Barabasz, Mateusz Bany Środkowy rząd od lewej: Krzysztof Grzyśnik (kierownik drużyny), Paweł Wicher, Krystian Feciuch, Eryk Krysztopowicz, Jonasz Górzny, Wojciech Olesiński, Przemek Nalewajek, Kacper Grygier, Kuba Czapliński, Łukasz Zachar Cyruk, Wiktor Iwanicki, Gabriel Kulacha (trener bramkarzy)Dolny rząd od lewej: Mikołaj Łuczak, Kirill Isachenko, Wiesław Natkaniec, Jarosław Feciuch (trener), Paweł Iwanicki, Guilherme Macedo, Bartosz Duda

35 kolejka niedziela tabela

35 kolejka niedziela


36 KOLEJKA - 15.06.2019

Olimpia Koło - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
KS Opatówek - Polonia Kępno
Nielba Wągrowiec - Stainer Polonia Leszno
Sokół Pniewy - Obra 1912 Kościan
Unia Swarzędz - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Warta Międzychód - LKS Gołuchów
Zjednoczeni Trzemeszno - Lubuszanin Trzcianka sobota godzina 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Farmutil Orkan Śmiłowo


37 KOLEJKA - 20.06.2019

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik - Stainer Polonia Leszno
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - KS Opatówek
LKS Gołuchów - Zjednoczeni Trzemeszno
Lubuszanin Trzcianka - Victoria Września
Obra 1912 Kościan - Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Pniewy
Polonia Kępno - Farmutil Orkan Śmiłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Olimpia Koło
Warta Międzychód - Centra Ostrów Wielkopolski


38 KOLEJKA - 23.06.2019

17:00 Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
17:00 KS Opatówek - Stainer Polonia Leszno
17:00 Nielba Wągrowiec - Tarnovia Tarnowo Podgórne
17:00 Olimpia Koło - Obra 1912 Kościan
17:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
17:00 Sokół Pniewy - Lubuszanin Trzcianka
17:00 Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
17:00 Victoria Września - LKS Gołuchów
17:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Warta Międzychód
17:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia Kępno

 

Następny mecz 

XXXVI kolejka IV ligi wielkopolskiej

Lubuszanin Trzcianka - Victoria Września

  lubuszanin trzcianka victoria września

 20 czerwca 2019 r. (czwartek) godz. 17:00

   Trzcianka

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Jonasz Górzny (Orzeł Wałcz), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin), Kirill Isachenko (FK Orsha), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme Macedo (E.C. Santo André)

Ubyli:

Konrad Syldatk (wypożyczenie Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin