Pewne zwycięstwo Lubuszanina na własnym boisku!

Posted on

Pewnym zwycięstwem zakończyło się pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej rozegrane na własnym boisku z Leśnikiem Margonin. Od pierwszych minut prowadzenie objeli niebiescy, gdzie w 4 minucie okazje do strzelenia bramki wykorzystał Filip Bąkowski. Na odpowiedź rywali musieliśmy trochę poczekać, ta pojawiła się dzięki rzutowi karnemu w 33 minucie spotkania. I tak do przerwy na Piotra Skargi mogliśmy ujrzeć wynik 1:1.

Po przerwie jednak niebiescy nie przestawali i tak w 53 minucie współpraca Filipa Bąkowskiego i Pawła Wichra zakończyła się wyjściem na prowadzenie Lubuszanina. Na kolejne piłkarskie emocje nie trzeba było długo czekać w 71 minucie wykorzystany przez Mariusza Kina rzut wolny, pozwolił na pewne prowadzenie 3:1. Kolejna piękna współpraca pomiędzy Mikołajem Łuczakiem a Maciejem Fryś pozwoliła w 84 minucie na zdobycie 4 bramki przed własną publicznością. I przypieczętowanie wyniku meczu 4:1