Pierwszy mecz ligowy w Gołańczy

Posted on

Niestety porażką Lubuszanina zakończył się pierwszy mecz ligowy 16 kolejki V ligi Wielkopolskiej. Podopieczni Łukasza Walkowiaka równo o godzinie 14:00 rozpoczęli swoje zmagania na boisku w Gołańczy. Od pierwszych minut gra naszych układała się bardzo dobrze i już w 22 minucie Filip Bąkowski zdobył upragnioną bramkę dla niebieskich. Jednak na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, rywale tuż po nas doprowadzili do remisu. I tak pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. W drugiej połowie skorzystaliśmy z karnego i finalnie mecz po 90 minutach zakończył się 3:2. Wracamy do siebie z nowymi doświadczeniami, a już w kolejną sobotę zapraszamy na stadion OSIR w Trzciance, gdzie rozegramy spotkanie z Leśnikiem Margonin.

Widzimy się – Sobota 25 marca – godzina 14:00